رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  جزئیات تصفیه‌خانه جدید میناب از زبان سرپرست آب منطقه‌ای هرمزگان به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، جمشید عیدانی صبح امروز (۹ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه افتتاح تصفیه‌خانه جدید میناب که با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر محترم نیرو برگزار شد، اظهار کرد: تصفیه‌خانه جدید میناب، با هدف تصفیه آب شرب […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جزئیات تصفیه‌خانه جدید میناب از زبان سرپرست آب منطقه‌ای هرمزگان

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، جمشید عیدانی صبح امروز (۹ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه افتتاح تصفیه‌خانه جدید میناب که با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر محترم نیرو برگزار شد، اظهار کرد: تصفیه‌خانه جدید میناب، با هدف تصفیه آب شرب میناب و بخشی از بندرعباس احداث شد.

وی ضمن تاکید بر لزوم سازگاری با کم آبی در استان هرمزگان، عنوان کرد: تامین آب شرب از طریق منابع آب سطحی یکی از راهکارهای در نظر گرفته شده برای ایجاد تعادل در بیلان دشت‌هاست.
سرپرست شرکت آب منطقه‌ای استان هرمزگان ابراز داشت: تصفیه‌خانه جدید میناب که دارای ظرفیتی بین هزار تا ۲ هزار لیتر بر ثانیه است، شامل فرآیندهای اصلی هوادهی، زلال‌سازی، فیلتراسیون، کلراسیون و شناورسازی هوای محلول است.

عیدانی تصریح کرد: برای احداث این تصفیه‌خانه مبلغ ۳۳ میلیارد تومان و ۱۵ میلیون یورو از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی هزینه شده است.

وی با اشاره به اشتغال نیروهای بومی منطقه در اجرای این پروژه، گفت: برای اجرای پروژه تصفیه خانه جدید بندرعباس که آب سد شهید بذرافشان سرنی را برای مصرف شرب فراهم می‌کند، ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۴۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار بوده‌اند.

انتهای پیام/۳۲۶۴


این خبر را هم ببینید:  کشف ۲۳ فقره سرقت در نهاوند/ دستگیری ۳ سارق

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها