رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  جزئیات برگزاری جلسات صحن و کمیسیون‌های مجلس در شرایط کرونایی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در هفته جاری و هفته بعد جلسات مجلس در فضای جدیدی برگزار خواهد شد. وی با بیان این که نمایندگان به هنگام […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جزئیات برگزاری جلسات صحن و کمیسیون‌های مجلس در شرایط کرونایی

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در هفته جاری و هفته بعد جلسات مجلس در فضای جدیدی برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که نمایندگان به هنگام برگزاری جلسات صحن با رعایت فاصله حداقل یک و نیم متر در صحن حضور خواهند داشت، افزود: نمایندگان در زمان برگزاری جلسات مجلس، عده‌ای در صحن و عده‌ای در سالن مشروطه و عده‌ای نیز در کمیسیون تلفیق حضور دارند و نمایندگانی که در سالن مشروطه و تلفیق حضور دارند کار خود را از طریق تبلت دنبال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: زمان برگزاری جلسات صحن نیز به دو زمان یک و نیم ساعته تقسیم می‌شود، به این ترتیب که از ۸ تا ۹:۳۰ جلسه برگزار می‌شود و پس از آن به مدت ۳۰ دقیقه تنفس خواهیم داشت و پس از آن از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ ادامه جلسه برگزار می‌شود.

حاجی دلیگانی با بیان این که جلسات صحن از رادیو فرهنگ پخش خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این ایام نماز به صورت جماعت برگزار نمی‌شود و ناهارخوری مجلس نیز بسته خواهد بود.

وی افزود: جلسات صحن در روزهای یکشنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود و جلسات کمیسیون‌ها صبح روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد و مجلس بعدازظهرها برنامه‌ای نخواهد داشت.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: همان طور که گفتم جلسات کمیسیون‌ها صبح روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار می‌شود و جلسات در کمیسیون‌ها با حضور ۱۵ نفر از اعضا رسمیت خواهد داشت و به همین خاطر با توجه به حضور ۱۵ نفره نمایندگان در کمیسیون‌ها و رعایت فاصله حداقل یک و نیم متر، جلسات آنها در کمیسیون‌های خودشان برگزار می‌شود و نیازی به برگزاری جلسات کمیسیون‌ها در سالن مشروطه، تشریفات و… نیست.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: نمایندگان در این دو هفته به حوزه‌های انتخابیه خود نخواهند رفت و در تهران حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها