رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  جذب ۱۵۰ حامی در ملایر  تیمور کرمی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر اظهار کرد:  از ابتدای ماه رمضان تاکنون بیش از ۱۵۰ حامی برای حمایت از ایتام شهرستان ملایر جذب شده است. وی با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام گفت: این طرح  همه ساله از پانزدهم تا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جذب ۱۵۰ حامی در ملایر

 تیمور کرمی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر اظهار کرد:  از ابتدای ماه رمضان تاکنون بیش از ۱۵۰ حامی برای حمایت از ایتام شهرستان ملایر جذب شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام گفت: این طرح  همه ساله از پانزدهم تا بیست و سوم ماه رمضان مبارک رمضان اجرا می‌شود و در این طرح طی سال‌های گذشته توانستیم حامیان زیادی را برای ایتام جذب کنیم.

مدیر کمیته امداد ملایر با بیان اینکه امسال نیز این طرح با توجه به شرایط کرونا و نبود مکان و پایگاه‌ها به صورت حضوری در شبکه‌های مجازی در حال انجام است تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم شاهد حمایت حامیان در دستگیری از فرزندان محسنین و یتام در این طرح باشیم.

وی با اشاره به اجرای «پویش ایران مهربان» در جذب حامیان گفت: این طرح از آبان ماه سال ۹۸ شروع شده که سهمیه ملایر در این زمینه ۱۶ هزار نفر بوده که تاکنون ۳ هزار و ۲۰۰ نفر جذب شده است.

کرمی مقدم با بیان اینکه ملایر در حال حاضر در جذب حامیان در استان وضعیت بسیار خوبی دارد گفت: کرونا در کاهش جذب حامیان تاثیر بسیاری زیادی داشته چراکه برپایی پایگاه‌های حضوری در جذب حامیان بسیار موثر بود.

وی با بیان اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند از طریق فضای مجازی یا مراجعه به کمیته امداد نسبت به زیر پوشش قرار دادن فرزندان معنوی خود اقدام کنند گفت: همکاران ما با روی باز از حامیان در این طرح استقبال می‌کنند.

 مدیر کمیته امداد ملایر با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۸ هزار حامی از ایتام ملایر حمایت می‌کنند گفت: در حال حاضر ۲ هزار و ۲۳ کودک یتیم و فرزندان طرح محسنین زیر پوشش کمیته امداد هستند.

این خبر را هم ببینید:  وزرشکاران یزدی برای کسب سهمیه المپیک حمایت ویژه می‌شوند

وی با بیان اینکه کمک‌های حامیان در شهرستان ملایر به کودکان زیر پوشش این نهاد بیش از ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود گفت: میانگین کمک‌های ماهانه بین ۷۰۰ تا ۷۵۰ میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام/۸۹۰۱۳


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها