رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  جذب استاد مساله‌دار در دانشگاه تهران در ایام تعطیلات دانشگاه‌ها! + فیلم حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حدود دوسال پیش بود که اخباری درباره جذب فردی مساله‌دار به نام آریابرزن محمدی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شد و گفته شد پشت این انتصاب، طیفی از اساتید وابسته به جریان مشارکت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 جذب استاد مساله‌دار در دانشگاه تهران در ایام تعطیلات دانشگاه‌ها! + فیلم

حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حدود دوسال پیش بود که اخباری درباره جذب فردی مساله‌دار به نام آریابرزن محمدی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شد و گفته شد پشت این انتصاب، طیفی از اساتید وابسته به جریان مشارکت و رییس اصلاح‌طلب دانشکده و حتی در سطح مدیران ارشد دانشگاه تهران قرار دارند.

* «آریابرزن محمدی» کیست؟

آریابرزن محمدی آنگونه که گفته شده متولد کشور کویت است و سابقه ۱۲ سال زندگی در کودکی در این کشور را دارد. او برای تحصیلات دانشگاهی به انگلستان رفت و تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه «دورهَم» (Dorham) به انجام رسانده است.

 

 

 

14000128000322 Test NewPhotoFree - جذب استاد مساله‌دار در دانشگاه تهران در ایام تعطیلات دانشگاه‌ها! + فیلم

 

محمدی در این دانشگاه، در مرکز مطالعات بین‌المللی و تحت نظارت فردی به نام «انوشیروان احتشامی» آموزش دید. انوشیروان احتشامی، استاد تمام رشته روابط بین‌الملل دانشگاه دورهَم، صاحب کرسی «شیخ ناصر المحمد احمد الصباح»، نخست وزیر پیشین کویت و از اعضای مهم خاندان سلطنتی کویت است.

 

14000128000325 Test NewPhotoFree - جذب استاد مساله‌دار در دانشگاه تهران در ایام تعطیلات دانشگاه‌ها! + فیلم

 

* با عاملان جذب افراد مسئله‌دار در دانشگاه تهران برخورد قاطع شود

بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در سال ۹۸ در واکنش به احتمال جذب محمدی در این دانشگاه طی نامه‌ای به هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، خواستار برخورد قاطعانه با عاملان جذب افراد مسئله‌دار در این دانشگاه شد. ( اینجا

دلیل اصرار مسؤولان دانشگاه تهران برای جذب یک نفوذی چیست؟

حداکثر سن جذب هیأت علمی در دانشگاه تهران، ۴۰ سال است، این در حالی است که آریابرزن محمدی هم اکنون حدود ۴۳ سال سن دارد.

این خبر را هم ببینید:  رهبر انقلاب: گذشت زمان هرگز نخواهد توانست یاد ارجمند شهیدان عزیز را از خاطر ملت ایران بزداید

موضوع رساله دکترای آریابرزن محمدی زیرمجموعه‌ی گرایش «مسائل ایران» ذیل رشته‌ علوم سیاسی است، این در حالی است که گروه «مطالعات منطقه‌ای» دانشکده حقوق و علوم سیاسی به عنوان مقصد جذب او به عنوان هیأت علمی انتخاب شده است که اصولاً «مسائل ایران» هیچ‌گاه جزو موارد اعلام نیاز گروه مطالعات منطقه‌ای برای جذب هیأت علمی نبوده است. فارغ‌التحصیلان مسائل آفریقا، شرق دور و آسیای جنوب شرقی، توسط گروه اعلام نیاز شده‌اند و تخصص آریابرزن ذیل هیچ‌کدام از این موضوعات قرار نمی‌گیرد.

* جذب شبانه در دانشگاه تهران!

در گذشته شنیده شده که درخواست استخدام محمدی توسط گروه مطالعات منطقه‌ای دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران رد شده است و گفته شده بود که بیشتر اعضای هیأت جذب هم با استخدام این فرد مخالف هستند اما اخیرا بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه تهران با انتشار نشریه ای خبر از جذب شبانه او داده است.

 

14000128000332 Test NewPhotoFree - جذب استاد مساله‌دار در دانشگاه تهران در ایام تعطیلات دانشگاه‌ها! + فیلم

 

نشریه بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران درباره جذب آریابرزن محمدی را در ادامه دریافت کنید:

 

 جذب شبانه آریابرزن محمدی در دانشگاه تهران جذب شبانه آریابرزن محمدی در دانشگاه تهران  

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها