رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  «جاده‌های مرگ» کرمانشاه را بشناسید/ سه محور مواصلاتی «بوی خون» می‌دهند! سرهنگ «محمد حیدری» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص وضعیت راه‌های استان کرمانشاه، اظهار داشت: سال گذشته و در محورهای یاد شده مجموعا ۸۵ نفر جان خود را در سوانح رانندگی از دست دادند. وی افزود: بیشترین تلفات رانندگی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 «جاده‌های مرگ» کرمانشاه را بشناسید/ سه محور مواصلاتی «بوی خون» می‌دهند!

سرهنگ «محمد حیدری» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص وضعیت راه‌های استان کرمانشاه، اظهار داشت: سال گذشته و در محورهای یاد شده مجموعا ۸۵ نفر جان خود را در سوانح رانندگی از دست دادند.

وی افزود: بیشترین تلفات رانندگی مربوط به محور کرمانشاه – اسلام آباد با ۳۵ نفر، کرمانشاه – کامیاران با ۳۳ نفر و بیستون – سنقروکلیایی با ۱۷ نفر بود. 

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: محور اسلام آبادغرب – شاهبدادغ و محور کوزران هر کدام با ۱۵ فوتی، بیستون – صحنه با ۱۴ فوتی و کرمانشاه – روانسر با ۱۱ فوتی دیگر محورهای پرحادثه استان در سال گذشته بودند. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: همچنین در محورهای یاد شده علاوه بر ۱۴۰ کشته به جا مانده، یک هزار و ۱۵۳ نفر نیز زخمی شدند.

وی خستگی و خواب آلودگی، استفاده از تلفن همراه، عجله و شتاب، خوردن و آشامیدن، حواس پرتی و صحبت کردن مداوم با سرنشینان را از مهمترین عوامل وقوع سوانح رانندگی ذکر کرد.

سرهنگ حیدری همچنین با اشاره به جان باختن ۳۰۴ نفر و زخمی شدن ۳ هزار و ۸۹۲ نفر در سوانح رانندگی سال قبل، گفت: افراد فوتی نسبت به سال ۹۸ بیش از ۱۳ درصد و افراد مجروح نیز حدود ۱۴ درصد کاهش داشته است. 

رئیس پلیس راه استان در پایان تعداد افراد جانبخانه سوانح رانندگی فروردین امسال را نیز ۱۹ نفر اعلام کرد و گفت: طی این مدت ۳۱۴ نفر هم زخمی شده‌اند.

این خبر را هم ببینید:  جشنواره شهرونده برگزیده همدان الگوی کشوری شده است

انتهای پیام/ح


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها