رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  ثبت ۶۰۰ مورد جدید کرونا در همدان/ فوت ۲۰ نفر محمد طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه تعداد موارد بیماری کرونا در استان در بخش سرپایی و بستری به ۶۰۰ مورد جدید رسیده است‌ اظهار کرد: از ابتدای بیماری در بخش سرپایی ۳۶ هزار و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ثبت ۶۰۰ مورد جدید کرونا در همدان/ فوت ۲۰ نفر

محمد طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه تعداد موارد بیماری کرونا در استان در بخش سرپایی و بستری به ۶۰۰ مورد جدید رسیده است‌ اظهار کرد: از ابتدای بیماری در بخش سرپایی ۳۶ هزار و ۲۱۰  مورد ابتلا گزارش شده و موارد ابتلا در بخش بستری به ۱۴ هزار و ۵۹۶ مورد افزایش یافته است.

وی از فوت ۲۰ نفر در استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و با بیان اینکه مجموع فوتی‌ها از ابتدای بیماری به یک‌هزار و ۸۸۴ مورد در استان رسیده است خواستار رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا تعداد مراجعین سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا را طی ۲۴ ساعت گذشته یک‌هزار ۱۰۰ مورد عنوان کرد و ادامه داد: از این تعداد ۲۵۰ مورد در بخش عادی و ۳۱ نفر در بخش ICU بستری هستند و حال ۶۰ نفر وخیم گزارش شده است.

وی در رابطه با آمار ابتلا به کرونا در شهرستان‌ها گفت: در شهرستان اسدآباد ۵۸۹ نفر، شهرستان بهار 
۸۰۴ نفر، تویسرکان  ۹۰۳ نفر، رزن ۶۳۸ نفر، درگزین ۲۳۹ نفر، فامنین ۲۷۵ نفر، کبودراهنگ ۸۹۹ نفر، ملایر ۲ هزار و ۶۳۶ نفر، نهاوند یک‌هزار و ۹۲۷ نفر، همدان ۵ هزار و ۳۲۱ نفر و خارج از استان ۳۶۵ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

طاهری در پایان سخنانش ضمن اینکه از مردم خواست نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدی باشند یادآور شد: برگزاری دورهمی‌های خانوادگی باعث افزایش ابتلا به این بیماری می‌شود که مردم باید برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان از این برنامه‌ها پرهیز کنند.

این خبر را هم ببینید:  مرگ مشکوک یک تروریست‌ دیگر سنتکام در پایگاه هوایی السالم در کویت

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها