رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 201 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  ثبت نام ۱۰هزار نفر در مجمع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل/ مهم‌ترین مساله در انتخابات مشارکت آگاهانه و حداکثری است میرفخرالدین زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل با اشاره به شکل‌گیری جبهه نیروهای انقلاب اسلامی از سال ۹۵ در استان اردبیل اظهار کرد: ماموریت جبهه نیروهای انقلاب […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ثبت نام ۱۰هزار نفر در مجمع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل/ مهم‌ترین مساله در انتخابات مشارکت آگاهانه و حداکثری است

میرفخرالدین زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل با اشاره به شکل‌گیری جبهه نیروهای انقلاب اسلامی از سال ۹۵ در استان اردبیل اظهار کرد: ماموریت جبهه نیروهای انقلاب اسلامی صرفا سیاسی و انتخاباتی نبوده بلکه در خصوص مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی نیز نقش آفرینی کرده است.

وی افزود: انتخابات نیز به‌عنوان امر مهم و تاثیرگذار در سرنوشت کشور جزو برنامه‌های جبهه نیروهای انقلاب اسلامی بوده و در این جهت اقدامات متناسب و مناسبی انجام شده است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل ادامه داد: در استان اردبیل پس از اتمام انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، تقویت نیروهای جبهه انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفت و در طول این مدت فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جبهه مردمی به شکل منسجم و هماهنگ انجام شده است.

وی بیان کرد: ماموریت‌های مختلفی بر عهده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گذاشته شده که از آن‌جمله ایفای نقش در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا است.

زاهد به ضرورت هم‌افزایی و اتحاد نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: کار جمعی و هم‌افزایی نیروهای انقلاب اسلامی در شورای ائتلاف باعث شده تا اقدامات بزرگ و ارزشمندی در طول سال‌های گذشته از جمله پیگیری و به نتیجه رساندن لغو واگذاری کشت و صنعت مغان، پیگیری مشکلات سبلان پارچه و موفقیت‌های کسب شده در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام شود.

وی ادامه داد: هم افزایی و اتحاد نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی استان می‌تواند در توسعه و پیگیری مسائل مهم و زیربنایی استان همچون رفع مشکلات آب، کشاورزی، صنعت، گردشگری و … از طریق مجمع نمایندگان استان موثر باشد.

این خبر را هم ببینید:  دلسردکردن و کاهش مشارکت مردم در انتخابات برنامه دشمن است

هم افزایی و اتحاد نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی استان می‌تواند در توسعه و پیگیری مسائل مهم و زیربنایی استان موثر باشد.

 

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل یکی از نقاط قوت شورای ائتلاف را ساماندهی نیروهای جوان، با انگیزه و توانمند استان دانست و اظهار داشت: با بهره‌گیری از توانائی‌های جوانان نخبه و دلسوز انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و … در سطح استان اردبیل در آینده شاهد شکوفایی و توسعه هر چه بیشتر استان خواهیم بود.

زاهد به ساماندهی نیروهای شورای ائتلاف انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و اذعان داشت: در سال گذشته سازماندهی و ساماندهی اعضای شورای ائتلاف در دستور کار ملی و استانی قرار گرفت و بر همین مبنا سامانه‌ای برای عضویت این اعضا در مجامع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی کشور راه‌اندازی شد که استان اردبیل به‌عنوان یکی از استا‌های پیشتاز و موفق در این عرصه نزدیک به ۱۰هزار نفر عضو ثبت کرد.

وی به انتخابات مجامع شهرستانی نیز پرداخت و گفت: انتخابات مجامع تخصصی شهرستانی جزو برنامه‌های اصلی ما در روزهای اخیر بوده به‌طوری‌که در ۴شهرستان، این انتخابات تا به امروز انجام و در مابقی شهرستان‌ها نیز در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل ادامه داد: با این انتخابات، ساختار جبهه شکل گرفته و هم‌زمان کمیته‌های کاری، تخصصی و هیات رئیسه فعالیت خود را انجام می‌دهند.

14000125000978 Test NewPhotoFree - ثبت نام ۱۰هزار نفر در مجمع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل/ مهم‌ترین مساله در انتخابات مشارکت آگاهانه و حداکثری است

 

شناسایی نیروهای نخبه و توانمند انقلاب اسلامی برای شورای شهر و روستا

وی تصریح کرد: در خصوص انتخابات شورای شهر، همه شهرستان‌ها موظف شدند تا در حد مقدور نسبت به شناسایی نیروهای انقلاب اسلامی با تخصص‌ها، مهارت‌ها و سوابق گوناگون با اولویت نیروهای جوان تحصیل کرده اقدام کنند.

این خبر را هم ببینید:  اهدا ۳ هزار بسته معیشتی به نیابت از سه هزار شهید استان ایلام به نیازمندان

زاهد ادامه داد: علاوه بر ایفای نقش در انتخابات شورای شهر، طبیعتا یکی از محوری‌ترین مباحثی که در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد، بحث انتخابات ریاست جمهوری بوده که ستاد ویژه‌ای در شورای ائتلاف در این‌خصوص در حال شکل‌کیری است.

یکی از محوری‌ترین مباحثی که در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد، بحث انتخابات ریاست جمهوری است.

 

وی تصریح کرد: سعی خواهد شد تا ستاد کاندیدای نهایی جبهه انقلاب اسلامی که در کشور انتخاب می‌شود، نیز در داخل شورای ائتلاف شکل بگیرد چرا که شورای ائتلاف در تمام استان‎‌ها و شهرستان‌ها دارای کمیته‌های کاری، اجرایی و عملیاتی بوده و از این‌رو امکان ایفای نقش فعال در این‌خصوص را دارد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با اشاره به نارضایتی مردم از اقدامات و خدمات‌رسانی‌های دولت فعلی بیان داشت: مردم در حوزه معیشت و اقتصاد با مشکلات جدی مواجهند و از این‌رو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به دنبال گزینه‌ای مناسب جهت گره‌گشایی از مسائل و مشکلات جامعه و مردم است.

14000125000979 Test NewPhotoFree - ثبت نام ۱۰هزار نفر در مجمع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل/ مهم‌ترین مساله در انتخابات مشارکت آگاهانه و حداکثری است

 

مشارکت آگاهانه و حداکثری در پای صندوق‌های رای

وی اظهار داشت: مهم‌ترین مساله در انتخابات پیش‌رو مشارکت آگاهانه و حداکثری است تا رئیس جمهوری با رای قاطبه مردم برای رفع مشکلات و مسائل مردم انتخاب شود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا انتخاباتی توأم با آگاهی، مشارکت همگانی و امیدآفرینی در خردادماه سال‌جاری برگزار شود و با وجود اینکه نقدهای جدی به ناکارآمدی دولت فعلی داریم ولی نباید این مساله به سیاه‌نمایی و ناامیدی در جامعه منجر شود بلکه با دلیل و منطق باید در جهت انتخاب فردی صالح و سالم برای تاسیس دولت کارآمد اسلامی تلاش کنیم.

این خبر را هم ببینید:  مصیبت‌های زنان کارگر خارجی در عربستان به روایت نیویورک تایمز

انتهای پیام/۳۴۶۳/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها