رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو تمدید شد نسیم ذوقی سرپرست المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس گفت: ثبت ‌نام در دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو که از روز جمعه اول اسفند ماه ۱۳۹۹ آغاز شده بود تا ۳۰ ارردیبهشت ماه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو تمدید شد

نسیم ذوقی سرپرست المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس گفت: ثبت ‌نام در دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو که از روز جمعه اول اسفند ماه ۱۳۹۹ آغاز شده بود تا ۳۰ ارردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.

ذوقی افزود: در راستای آشنایی با فناوری نانو و آمادگی دانش آموزان برای المپیاد نانو دوره‌های آموزشی آشنایی با فناوری نانو به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: آشنایی مقدماتی با فناوری نانو و کاربردهای آن، نقش فناوری نانو در دنیای آینده، چرا و چگونه در المپیاد نانو شرکت کنیم؟ و آشنایی با جشنواره‌ها و مسابقات نانو از مواردی است که در ویبنار آنلاین بررسی می‌شود.

سرپرست المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو خاطرنشان کرد: مهلت ثبت نام در دوازدهمین دوره از المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو به دلیل درخواست‌هایی که پژوهشسراها و نهادهای ترویجی داشتند، ۱۵ روز تمدید شد. تاپیش از این مهلت ثبت نام در این المپیاد تا ۱۵ ماه اردیبهشت بود. 

ذوقی در پایان گفت:  دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه نانو به نشانی www.nanoclub.irنسبت به ثبت نام گروهی (توسط نهادهای ترویجی مورد تایید ستاد نانو) و یا انفرادی اقدام کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  دولت اسلامی باید بستر سفره پاک را برای مردم فراهم کند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها