رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  ثبت نام بیش از ۲۵۳ هزار نفر در مجامع عمومی نیروهای انقلاب  نورالدین قدیمی معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با پایگاه رسمی اطلاع رسانی شورای ائتلاف، با اعلام اینکه بیش از ۲۵۳ هزار نفر در مجامع عمومی نیروهای انقلاب ثبت نام کرده اند، گفت: یک سوم از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ثبت نام بیش از ۲۵۳ هزار نفر در مجامع عمومی نیروهای انقلاب

 نورالدین قدیمی معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفتگو با پایگاه رسمی اطلاع رسانی شورای ائتلاف، با اعلام اینکه بیش از ۲۵۳ هزار نفر در مجامع عمومی نیروهای انقلاب ثبت نام کرده اند، گفت: یک سوم از ثبت نام کنندگان بانوان و بیش از هفتاد درصد، جوانان هستند و این نشان دهنده حضورچشمگیر آنها (جوانان) ست.

وی با اشاره به اینکه شهر تهران با ثبت نام بیش از ۵۲ هزار نفر در مجامع عمومی رکور شکنی کرد، اظهار داشت: البته ثبت نام ها ادامه دارد و کلیه ثبت نام کنندگان نیز در مجمع عمومی در کانون های قشری-تخصصی ۳۹ گانه در سطح شهرستانها سازماندهی می‌شوند.

معاون امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تاکید کرد: بیش از حد انتظار از ثبت نام در مجامع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی استقبال شد.

قدیمی گفت: اعضای شوراهای ائتلاف و مجامع منتخب شهرستانها طی چند روز آینده نمایندگان خود را جهت حضور در مجمع ملی ۳هزار نفره شورای ائتلاف نیروهای معرفی خواهند کرد که جزئیات آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تعیین ناظرین مجلس در شورای عالی اداری

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها