رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ثبت‌نام ۲۱۵۶ نفر در استان تهران برای انتخابات شوراهای شهر به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، احمد نادری رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران امروز در پایان بازدید از محل ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت:  تا ساعت ۱۰:۱۵، تعداد ۲۱۵۶ نفر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ثبت‌نام ۲۱۵۶ نفر در استان تهران برای انتخابات شوراهای شهر

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، احمد نادری رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران امروز در پایان بازدید از محل ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت:  تا ساعت ۱۰:۱۵، تعداد ۲۱۵۶ نفر در استان تهران ثبت نام کرده‌اند.

وی ادامه داد: از این تعداد، ۵۱ درصد یعنی ۱۱۰۴ نفر در محل فرمانداری ها و از ۴۹ درصد باقی مانده ۲۰ درصد با موبایل، ۱۹ درصد کامپیوتر شخصی و ۱۰ درصد از طریق دفاتر پیشخوان دولت ثبت نام کرده‌اند.

نادری خاطر نشان کرد: از کل تعداد ثبت نام ۱۴ درصد را خانم ها تشکیل می دهند. ۷۴۲ نفر هم ثبت نام غیر قطعی داریم که قرار شده مدارک را کامل کنند تا کد تایید ثبت نامی برای آنها ارسال می شود.در شهر تهران هم  ۶۹۱ نفر ثبت نام کرده‌اند که این ثبت نام های تهران حدود ۲۰ تا ۲۲ درصد کل کشور می شود. 

وی در خاتمه تاکید کرد: ما در مجلس شورای اسلامی که نظارت بر انتخابات را داریم، هم قسم شدیم که یک انتخابات سالم و به دور از حاشیه را برگزار کنیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  طلب 4600 میلیارد تومانی یک بانک از 7 خانواده

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها