رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  ثبت‌نام جذب همیار رضوی «شبکه جوانان رضوی» در کرمانشاه آغاز شد فرهاد دوستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: در آستانه میلاد امام حسن مجتبی (ع) فراخوان جذب همیاران رضوی توسط شبکه جوانان و نوجوانان کانون‌های خدمت رضوی در استان کرمانشاه آغاز شده است. وی افزود: در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ثبت‌نام جذب همیار رضوی «شبکه جوانان رضوی» در کرمانشاه آغاز شد

فرهاد دوستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: در آستانه میلاد امام حسن مجتبی (ع) فراخوان جذب همیاران رضوی توسط شبکه جوانان و نوجوانان کانون‌های خدمت رضوی در استان کرمانشاه آغاز شده است.

وی افزود: در این دوره از فراخوان داوطلبان می‌توانند بدون محدودیت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند که براساس نیاز شبکه جوانان بعد از طی مراحل گزینش و دوره‌های آموزشی به عنوان یاوران رضوی و خادمیاران رضوی به کار گرفته خواهند شد.

مسؤول شبکه جوانان رضوی استان کرمانشاه تصریح کرد: یاوران رضوی در جشن‌های زیر سایه خورشید و سایر برنامه‌های ویژه فرهنگی شامل همراهی خادمان رضوی به همراه پرچم متبرک امام رضا (ع) و جشن‌های دهه کرامت استان کرمانشاه شرکت خواهند کرد.

دوستی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند در حوزه‌های فرهنگی، پشتیبانی و رسانه با ارسال مشخصات خود به شماره ۰۹۰۱۱۹۹۵۳۲۴ و یا آدرس اینستاگرامی javanane_razavi_ksh@ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام/پ


این خبر را هم ببینید:  یکی از دفاتر اداری بیمارستانی در تهران دچار حریق شد/ عدم سرایت به بخش‌های درمانی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها