رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  تیراندازی هوایی برای دستگیری متهمان سرقت‌های شبانه در مشهد به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: مرحله دیگر از طرح تشدید مقابله با سرقت‌های شبانه در دستور کار کلانتری های ۲۱ سجاد و ۲۵ خواجه ربیع مشهد قرار گرفت. فرمانده انتظامی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تیراندازی هوایی برای دستگیری متهمان سرقت‌های شبانه در مشهد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: مرحله دیگر از طرح تشدید مقابله با سرقت‌های شبانه در دستور کار کلانتری های ۲۱ سجاد و ۲۵ خواجه ربیع مشهد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم‌های تجسس کلانتری سجاد در این عملیات ضربتی پیگیری سرقت‌های شبانه در حوزه استحفاظی خود را در دستور کار قرار دادند و با دریافت گزارش سرقت باطری خودرو پراید در بلوار امامت با فاصله، با سرنخ‌هایی که در دست داشتند وارد عمل شدند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس خودرو پراید سرقتی که پلاک مخدوش بود را شناسایی و به راننده این خودرو دستور ایست داد.

صارمی گفت: متهمان با سرعت زیاد به سمت بزرگراه امام علی(ع) متواری و عملیات تعقیب و گریز تا میدان استقلال و بلوار سجاد ادامه یافت.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: پلیس با تیراندازی هوایی این خودرو را متوقف و سه متهم را در حالی دستگیر کرد که در برابر ماموران قانون مقاومت نشان می‌دادند.

وی گفت: از این سه متهم ۲۶، ۲۵ و ۷۵ ساله یک قبضه چاقوی ۳۰ سانتی، یک عدد باطری خودرو، یک دستگاه سنگ فرز، یک دستگاه پخش خودرو و مقادیری آچار و ابزار آلات کشف شد.

صارمی با اشاره به این مطلب که تحقیقات از متهمان سابقه‌دار برای کشف سرقت‌های آنها ادامه دارد، به تشریح اقدام ضربتی تیم تجسس کلانتری خواجه ربیع پرداخت و گفت: ساعت ۲ بامداد روز گذشته یکی از شهروندان به کلانتری ۲۵ مراجعه و ادعا کرد در خیابان خواجه ربیع فردی ناشناس به سویش حمله‌ور و با ضرب و شتم و تهدید، حدود ۴۰ هزار تومان وجه نقد همراهش را زورگیری کرده و متواری شده است.

این خبر را هم ببینید:  دولت ونزوئلا تصمیم وزارت خزانه‌داری آمریکا را محکوم کرد

فرمانده انتظامی مشهد گفت: در پی ادعای شاکی پرونده تیم‌های تجسس کلانتری خواجه رییع با اقدام‌های گسترده، متهم پرونده را در خیابانی نزدیک به محل سرقت شناسایی کردند که او به محض رویارویی با پلیس متواری، کیف و پلاستیک مشکی رنگی که همراه داشت را به داخل ساختمانی مخروبه پرتاب کرد.

وی بیان کرد: متهم به دستور ایست پلیس بی‌توجه بود و ماموران کلانتری خواجه ربیع با تیراندازی هوایی او را در حالی دستگیر کردند که قصد درگیری با ماموران را داشت.

صارمی اظهار کرد: از متهم ۴۱ ساله که ۶ بار سابقه کیفری داشته و از افراد شرور است یک قبضه قمه و بسته کوچک موادمخدر به همراه ۲ دستگاه گوشی و مبلغ ۳۴۵ هزار تومان کشف شد.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: با دستورات تخصصی مقام قضایی، تحقیقات از متهم برای کشف اقدامات مجرمانه او ادامه دارد.

انتهای پیام/۷۰۰۶۸


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها