رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  تک‌تیراندازان صنعاء؛ کابوس نیروهای ائتلاف سعودی در مأرب به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بهمن‌ماه سال گذشته بود که «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن از آغاز نبرد سرنوشت‌ساز برای آزادسازی «مأرب» خبر داد؛ نبردی که تا کنون ادامه دارد و ارتش و کمیته‌های مردمی یمن پیشروی خوبی در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تک‌تیراندازان صنعاء؛ کابوس نیروهای ائتلاف سعودی در مأرب

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بهمن‌ماه سال گذشته بود که «محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن از آغاز نبرد سرنوشت‌ساز برای آزادسازی «مأرب» خبر داد؛ نبردی که تا کنون ادامه دارد و ارتش و کمیته‌های مردمی یمن پیشروی خوبی در این جبهه داشته‌اند.

در همین ارتباط، وبگاه «الخبر الیمنی» گزارش کرد، نیروهای ائتلاف متجاوز از اینکه در سایه نبود یک راهبرد نظامی برای جنگ به اهدافی آسان برای تک‌تیراندازان صنعاء تبدیل شده‌اند، شکایت دارند.

منابع پزشکی در استان مأرب هم گزارش دادند، طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ کشته و ۲۲ زخمی از نظامیان وابسته به ائتلاف متجاوز در بیمارستان‌ها پذیرش شده‌اند.

پیش‌تر «سلطان العراده» استاندار مأرب گفته بود از زمان تشدید درگیری‌ها در ماه‌های گذشته تا کنون حدود ۶۰ هزار از عناصر وابسته به ائتلاف متجاوز کشته یا زخمی شده‌اند.

صنعاء از ابتدای آغاز نبرد مأرب تعدادی از تک‌تیراندازان خود را به خط مقدم اعزام کرده است.

منابع خبری، امروز (چهارشنبه) گزارش دادند که پس از پیشروی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به سمت شهر مأرب، نیروهای وابسته به ائتلاف سعودی اقدام به ساخت خطوط دفاعی جدید در اطراف این شهر کرده‌اند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/ص


این خبر را هم ببینید:  رسانه پرتغالی: علیپور به طرفداران ماریتیمو قول پیروزی داد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها