رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 100 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تکلیف طرح جمعیت برای صدا و سیما مبنی بر رویکرد خانواده‌محور در تولید برنامه‌ها حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه ادامه رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تکلیف طرح جمعیت برای صدا و سیما مبنی بر رویکرد خانواده‌محور در تولید برنامه‌ها

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه ادامه رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در دستور اعضای کمیسیون قرار داشت و این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: تاکنون ۵ ماده از طرح جمعیت و تعالی خانواده در کمیسیون فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و نظرات روی آن اعمال شده است.

سخنگوی کمیسیون فرنگی مجلس اظهار داشت: روند کار کمیسیون فرهنگی در رسیدگی به طرح جمعیت اینگونه است که نظرات پیرامون بندها و تبصره‌های مختلف این طرح اخذ و جمع‌بندی در مورد آنها انجام می‌شود و در نهایت برای تمام مواد طرح رأی‌گیری و به صحن مجلس ارسال خواهد شد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: طرح جمعیت و تعالی خانواده تکالیف مختلفی برای دستگاه‌های مسئول تعیین کرده که از جمله سازمان صداوسیما را مکلف کرده تا رویکرد خانواده‌محوری را در تولید برنامه‌های خود اعمال کند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها