رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تکلیف طرح جمعیت برای دولت به منظور صندوق بیمه عمر و سرمایه‌گذاری برای مادران خانه‌دار  حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تکلیف طرح جمعیت برای دولت به منظور صندوق بیمه عمر و سرمایه‌گذاری برای مادران خانه‌دار

 حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در دستورکار کمیسیون قرار داشت و پیشنهادات کمیسیون‌های فرعی در باره این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده در جلسه امروز در مورد طرح جمعیت دولت مکلف شد تا برای مادران خانه‌دار، روستایی و عشایر که دارای سه تا شش فرزند هستند صندوق بیمه عمر و سرمایه گذاری تشکیل دهد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: طبق تکلیف ایجادشده درصدی از سهم این صندوق را دولت تقبل می‌کند و بخشی نیز باید توسط مادران پرداخت شود.

نصیرایی خاطرنشان کرد: در طرح جمعیت منابع تأمین بار مالی این طرح مشخص و ۱۲ منبع مالی برای آن در نظر گرفته شده که یکی از آنها بخشی از درآمدهای حاصل از مالیات از خانه‌های خالی است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها