رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تکلیف برای دولت به منظور تخصیص زمین به ساخت مدارس در مناطق محروم غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در نشست امروز خود ادامه رسیدگی به اعتبارات بخش فرهنگ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تکلیف برای دولت به منظور تخصیص زمین به ساخت مدارس در مناطق محروم

غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در نشست امروز خود ادامه رسیدگی به اعتبارات بخش فرهنگ در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ را در دستور کار خود داشتند.

وی افزود: در این جلسه اعتبارات و بودجه جامعه‌المصطفی در سال ۱۴۰۰ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در جریان این بررسی‌ها اعضای کمیسیون بر افزایش بودجه جامعه‌المصطفی در حوزه‌‌های آزمایشی،‌آموزشی و پژوهشی تأکید کردند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه اعضای کمیسیون دولت را مکلف کردند که در مناطق محروم استان‌های مختلف برای ساخت مدرسه، مراکز ورزشی، تربیت بدنی و مساجد با محوریت آموزش و پرورش زمین در اختیار دستگاه‌های مسؤول قرار دهد.

وی افزود: مصوبات کمیسیون فرهنگی درباره لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ پس از تصویب در کمیسیون تلفیق و صحن علنی به عنوان مصوبه مجلس برای تأیید به شورای نگهبان ارسال می‌شود و پس از تأیید به عنوان قانون برای اجرا به دولت ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  روحانی: معیار ما در همه استان‌ها مبارزه با ویروس کرونا و تلاش برای جهش تولید است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها