پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تولید ماسک، گان و شیلد در کتابخانه علامه طرشتی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

تولید ماسک، گان و شیلد در کتابخانه علامه طرشتی

به گزارش جامعه نیوز:

 تولید ماسک، گان و شیلد در کتابخانه علامه طرشتی

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای ابن‌سینا، بیش از ۲ ماه است «جمعیت مردمی امام رضایی‌ها» با همکاری فرهنگ‌سرای ابن سینا، به تولید ماسک، شیلد و گان پزشکی مشغول است.

کمی پس از شیوع کرونا و حضور گروه‌های مردمی و جهادی برای کمک‌رسانی به کادر بهداشت و درمان در حوزه‌های مختلف، «جمعیت مردمی امام رضایی‌ها‌» نیز برای مشارکت در این امر مهم به صورت دوشیفت در محل کتابخانه علامه طرشتی فعالیت‌های مقابله با کرونایی را آغاز کرد.

طرح تهیه و استریل ماسک، شیلد و گان پزشکی توسط این جمعیت با ۲۷ چرخ خیاطی و ۳۰ نفر از بانوان جهادی از فروردین ۹۹ آغاز شده و هم‌چنان ادامه دارد و تاکنون بیش از ۵۰۰۰ ماسک تک‌لایه، ۴۰۰۰۰ ماسک سه‌لایه، ۱۰۰۰۰ شیلد، بیش از ۴۰۰۰ گان و ۶۰۰۰۰ گان چسب‌زده تولید و با هماهنگی سازمان انرژی اتمی استریل شده است.

این تولیدات تاکنون در برخی بیمارستان‌های دولتی تهران مانند بیمارستان امیراعلم و ۸ استان مازندران، گیلان، گلستان، قم، لرستان، فارس و اصفهان توزیع و در اختیار مردم و کادر درمان قرار گرفته است.

در کنار تهیه این اقلام بهداشتی، توزیع آبمیوه طبیعی و بسته‌های غذایی برای آسیب‌دیدگان کرونا نیز جزء فعالیت‌های این جمعیت بوده است.

«امام رضایی‌ها» یک جمعیت خیریه و مردمی است که کار اصلی خود را مشارکت در امداد و فوریت‌ها می‌داند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رئیسی: شهید سلیمانی در جهان اسلام اقدامات عملی کرد/ امت اسلامی باید با همدیگر متحد باشند