رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  توصیه ونگر به توخل؛ مقابل رئال برای برد بجنگ! به گزارش خبرگزاری فارس، «آرسن ونگر» یکی از کارشناسان شبکه بین اسپورت برای تحلیل بازی شب گذشته چلسی در ورزشگاه دی استفانو با رئال مادرید و تساوی یک بر یک در مصاف رفت لیگ قهرمانان اروپا (نیمه نهایی) بود. در این بازی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 توصیه ونگر به توخل؛ مقابل رئال برای برد بجنگ!

به گزارش خبرگزاری فارس، «آرسن ونگر» یکی از کارشناسان شبکه بین اسپورت برای تحلیل بازی شب گذشته چلسی در ورزشگاه دی استفانو با رئال مادرید و تساوی یک بر یک در مصاف رفت لیگ قهرمانان اروپا (نیمه نهایی) بود.

در این بازی ابتدا چلسی با گل دقیقه ۱۴ پولیشیچ جلو افتاد اما در دقیقه ۲۹ توسط بنزما دروازه اش بازشد.

حالا برای راهیابی به فینال، شاگردان توماس توخل باید در بازی برگشت که چهارشنبه آینده در لندن انجام می شود، برنده شوند.

14000208000470 Test PhotoN - توصیه ونگر به توخل؛ مقابل رئال برای برد بجنگ!

برای این منظور آرسن ونگر، سرمربی سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۸ آرسنال معتقد است که توخل به همه بازیکنانش در شرایط روحی بالا و پیروی کامل و دقیق از یک استراتژی کامل نیاز دارد.

ونگر گفت: آنچه در رقابت های لیگ قهرمانان قابل توجه است، این است که هر تیمی بتواند بر مشکل روحی خود در بازی دوم غلبه کند.

وی افزود: وقتی شما مربی تیمی مثل چلسی هستید، امشب به خانه برمی گردید و باید بازیکنان تان را مجاب کنید در دومین بازی به طور دقیق برنامه بازی را اجرا کنند. پس می گویم شما برای کسب یک مساوی بدون گل تلاش  می کنید یا تلاش دارید که برنده بازی شوید.

ونگر در پاسخ به این سئوال که اگر به جای توخل سرمربی چلسی بود، در این شرایط چه برنامه ای را در پیش می گرفت، پاسخ داد:من حتما برای کسب برد تلاش می کردم. چون مادریدی ها از نظر روحی در شرایط متفاوتی هستند. آنها به خانه چلسی می روند و اگر یک گل بزنند، اجازه نمی دهند شرایط به این راحتی عوض شود.

این خبر را هم ببینید:  توزیع 30 هزار قرص نان صلواتی در بندرعباس

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها