پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

توسعه قدرت دفاعی وظیفه قطعی نظام اسلامی است

به گزارش جامعه نیوز:

 توسعه قدرت دفاعی وظیفه قطعی نظام اسلامی است

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری ایران صبح امروز(یکشنبه) در مراسم تکریم و معارفه وزرای سابق و جدید دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اظهار داشت: خداوند را شاکریم که توفیق خدمت و مجاهدت در نظام اسلامی در دوران حاکمیت اسلام در این سرزمین ارزشمند به ما عنایت فرموده و امیدواریم در این راه ثابت قدم باشیم و اجر و مزد شهیدان را دریافت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه توسعه قدرت دفاعی برای نظام اسلامی بنا با دلایلی وظیفه قطعی و اجتناب ناپذیر است، گفت: اوامر و تدابیر مکرر فرماندهی کل قوا را در این زمینه دائم شنیده و آویزه گوش قرار داده ایم. 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: ضرورت و دلیل دیگر به وجود و توسعه و تشدید تهدیدات بر می‌گردد چون نظام اسلامی در حساس ترین نقطه جهان و در موقعیت زمانی خطیری قرارگرفته است.

باقری با اشاره به اینکه ما درمقایسه با ارتش کشور همسایه عدد بسیار اندکی را در اختیار نیروهای مسلح قرار می‌دهیم و اعداد اعتبارات نیروهای مسلح ما با هیچ کشوری حتی افغانستان قابل مقایسه نیست، تصریح کرد: اما نتیجه آن نیز با قابل قیاس به هیچکدام از اینها نیست و اتفاقاتی در دوره های گذشته نیروهای مسلح ایجاد شد که خودمان هم باور نمی کردیم و از آن جمله نقطه زن کردن موشک های بالستیک بود.

ادامه دارد . . .


این خبر را هم ببینید:  رئیس‌جمهور: آمریکا امروز به نقطه شکست خود رسید/ ایران زیر بار قلدری آمریکا نرفته و نمی رود

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *