رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  توزیع ۵۲۸۹ بسته موادغذایی درمیان نیازمندان چهارمحال و بختیاری علی ملک‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون پنج هزار و ۲۸۹ بسته مواد غذایی تهیه و میان خانواده‌های نیازمند چهارمحال و بختیاری توزیع شده است.  مدیرکل کمیته‌امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 توزیع ۵۲۸۹ بسته موادغذایی درمیان نیازمندان چهارمحال و بختیاری

علی ملک‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون پنج هزار و ۲۸۹ بسته مواد غذایی تهیه و میان خانواده‌های نیازمند چهارمحال و بختیاری توزیع شده است.

 مدیرکل کمیته‌امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این بسته‌های مواد غذایی شامل کالاهای اساسی با هزینه یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان تهیه و میان خانواده‌های نیازمند استان توزیع شده است.

وی افزود: تهیه غذای گرم و افطاری ساده نیز از دیگر اهداف اجرای مرحله سوم پویش ایران همدل ـ اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان است.

ملک‌پور با شاره به اینکه هم‌اکنون ۵۷ آشپزخانه‌ در طرح اطعام مهدوی استان فعال می‌باشد، اضافه کرد: ۲۷۱ نفر شامل نیروهای داوطلب و امدادی در این آشپزخانه‌ها با رعایت اصول بهداشتی در حال خدمت هستند.

وی توضیح داد: از ابتدای ماه مبارک تاکنون بیش از ۴۸ هزار وعده غذای گرم و بیش از یک هزار وعده افطاری ساده تهیه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی میان خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

انتهای پیام/۶۸۰۲۴


این خبر را هم ببینید:  باران و صاعقه در راه مازندران/ احتمال جاری شدن روان‌آب

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها