رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  توزیع ۱۰۲ میلیارد تومان کمک مومنانه سپاه در کردستان/توزیع ۶۲۵ بسته حمایتی در دوازدهمین مرحله به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی عصر امروز در دوازدهمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه سپاه در استان که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در این مرحله ۶ هزار و ۲۵۰ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 توزیع ۱۰۲ میلیارد تومان کمک مومنانه سپاه در کردستان/توزیع ۶۲۵ بسته حمایتی در دوازدهمین مرحله

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی عصر امروز در دوازدهمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه سپاه در استان که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در این مرحله ۶ هزار و ۲۵۰ بسته معیشتی و ۵۳ سری جهیزیه در بین افرادی که از قبل شناسایی شده است توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی این مرحله از رزمایش ۳ میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان است که به همت سپاه و با کمک برخی دستگاه ها مانند ستاد اجرایی حضرت امام، بنیاد علوی و غیره تهیه و توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از مرحله اول تا کنون در قالب بسته‌های معیشتی و بهداشتی، طرح شهید سلیمانی و کمک‌های مومنانه و پیگیری سلامتی نیازمندان اقدامات زیادی توسط  سپاه انجام شده است.

وی افزود: اقدامات شایسته‌ای انجام شده همانگونه که از اول شیوع کرونا ویروس قول دادیم در کنار مردم باشیم هرچه در توان داشته‌ایم در راستای خدمت و حمایت از مردم به کار گرفته‌ایم و ظرفیت‌های سپاه را برای تمام این موضوعات پای کار آورده‌ایم.

سردار حسینی گفت: سپاه بیت‌المقدس از زمان شیوع کرونا ویروس تا این لحظه بالغ بر ۱۰۲ میلیارد تومان کمک در قالب‌های مختلف در بین مردم استان توزیع شده است.

وی اظهار کرد: در کنار اجرای طرح شهید سلیمانی اقدام خوب دیگری توسط سپاه بیت‌المقدس در استان انجام شد، تیم پزشکی و چشم پزشکی را از سایر استان‌ها دعوت کردند و در قالب گروه‌های جهادی پزشکی بالغ بر ۱۰ هزار و ۵۰۰ مورد ویزیت و ۸ هزار و ۲۰۰ مورد عینک رایگان و ۶۳ مورد عمل سنگین در مرکزیت استان بدون اینکه افراد نیازمند مبلغی را پرداخت کنند انجام شد.

این خبر را هم ببینید:  برنامه شب‌های قدر حدادیان و بنی‌فاطمه اعلام شد

فرمانده سپاه کردستان اضافه کرد: از تمام دستگاه‌هایی که در انجام این اقدامات سپاه بیت‌المقدس را همراهی کرده‌اند تقدیر می‌کنیم.

وی افزود: الان در اوج شیوع ویروس کرونا هستیم هر میزان رعایت کنیم در قطع کردن این ویروس نقش ایفا کرده‌ایم از همه مردم می‌خواهیم در این راستا همراهی کنند.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها