پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
توزیع ۶۵ هزار بسته کمک مومنانه در ملایر - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

توزیع ۶۵ هزار بسته کمک مومنانه در ملایر

به گزارش جامعه نیوز:

 توزیع ۶۵ هزار بسته کمک مومنانه در ملایر

سید جواد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به اجرای طرح کمک‌های مومنانه از ابتدای کرونا تا کنون اظهار کرد: این طرح بر اساس منویات مقام معظم رهبری در راستای دستگیری از نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا طی یک سال گذشته انجام شده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه از ابتدای طرح کمک‌های مومنانه در شهرستان ملایر، ۶۵ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و جامعه هدف توزیع شده است افزود: توزیع این تعداد بسته طی ۱۰ مرحله انجام شده است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اجرای طرح کمک‌های مومنانه در ماه رمضان در شهرستان ملایر افزود: این کمک‌ها طی سه مرحله با توزیع ۶ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه و بسیج ملایر انجام سد.

وی تصریح کرد: در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ۵۰۰ بسته معیشتی، در مرحله دوم همزمان با نیمه رمضان و ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) ۷۰۰ بسته معیشتی و در مرحله سوم نیز بیش از پنج هزار بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

حسینی به اعطای هشت سری جهیزیه در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: اعطای ، ۲۰۰ دست البسه، در بین نیازمندان از دیگر اقدمات صورت گرفته سپاه و بسیج شهرستان در ماه مبارک رمضان بوده است

وی توزیع ۵۰۰ کارت هدیه و ۳۰ میلیون تومان اجاره‌بها را از دیگر اقدامات بسیجیان و گروه‌های جهادی در ماه رمضان برشمرد و خاطرنشان کرد: تسویه بدهی‌های نیازمندان به سوپرمارکت‌ها با ۲۰ میلیون تومان و ذبح ۱۵ گوسفند و توزیع بسته‌های پروتئینی از دیگر اقدمات گروه‌های جهادی و سپاه در ماه مبارک رمضان بود.

این خبر را هم ببینید:  به روز رسانی| گل محمدی: نیمه اول را خیلی بد شروع کردیم /الوحده خیلی قوی بازی را آغاز کرد

فرمانده سپاه ناحیه ملایر یادآور شد: کمک‌های موردی به  بیماران سرطانی و بیماران نیازمند و بازسازی منازل نیازمندان از دیگر اقدامات در راستای کمک‌های مومنانه بوده که همه هزینه‌ها در حوزه کمک‌های مومنانه از سوی خیران و نیکوکاران تقبل شده است.

وی به راه‌اندازی کارگاه خیاطی و قالیبافی در هفته بسیج سازندگی برای بانوان شهرستان اشاره کرد و گفت: در راستای تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری اشتغال برای ۳۰ نفر از بانوان سرپرست خانوار در دو کارگاه قالیبافی و خیاطی فراهم شد. 

انتهای پیام/۸۹۰۱۳