رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  توزیع ۵ هزار بسته معیشتی در شب میلاد کریم اهل بیت (ع) به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، رزمایش توزیع ۵ هزار بسته معیشتی اطعام مهدوی امروز و هم‌زمان با شب میلاد کریم اهل بیت (ع) و با هدف کمک به نیازمندان خوزستان برگزار شد. جمال شیبه، مدیرکل کمیته امداد امام […]

به گزارش جامعه نیوز:

 توزیع ۵ هزار بسته معیشتی در شب میلاد کریم اهل بیت (ع)

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، رزمایش توزیع ۵ هزار بسته معیشتی اطعام مهدوی امروز و هم‌زمان با شب میلاد کریم اهل بیت (ع) و با هدف کمک به نیازمندان خوزستان برگزار شد.

جمال شیبه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان در این رزمایش عنوان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا یکی از دغدغه‌های ما در ماه‌های گذشته وضعیت معیشتی مردم بود که خوشبختانه با فرمان رهبر معظم انقلاب نهضت کمک‌های مومنانه آغاز شد.

شیبه با تاکید بر اینکه ما نیز مسیر نهضت کمک‌های مؤمنانه را ادامه دادیم گفت: همزمان با حلول ماه مبارک رمضان در مجموعه کمیته امداد رویشی با عنوان “ایران همدل” آغاز شد که این رویش برای یک افطاری ساده نیازمندان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: این رویش و کمک معیشتی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته و علاوه بر بسته‌های معیشتی، یک میلیون پرس غذای گرم در ۲۷۳ آشپزخانه خوزستان پخت خواهد شد که با حضور نمایندگان بهداشت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خمینی بیان کرد: امید است با مشارکت خیران، مردم سخاوتمند، گروه‌های جهادی، بسیج و سپاه ۱۷۰ هزار بسته معیشتی دیگر نیز بین نیازمندان توزیع کنیم.

وی افزود: همچنین قرار است با کمک خیران و سایر مجموعه‌های حمایتی تا پایان ماه مبارک رمضان دیگر هیچ یتیمی در سطح خوزستان بی‌حامی باقی نماند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  لندن اظهارنظر جنجالی جانسون درباره قربانیان کرونا را انکار کرد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها