رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 454 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  توزیع ۲۰۳ هزار پرس غذا بین اقشار نیازمند فارس  به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، محمد بذرافشان با اعلام این خبر، ادامه داد: در همین راستا تعداد ۴۱ هزار و ۴۶۳ بسته معیشتی نیز به ارزش ۱۰۴ میلیارد ریال توسط خیران استان تهیه و بین اقشار جامعه هدف توزیع شده است. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 توزیع ۲۰۳ هزار پرس غذا بین اقشار نیازمند فارس

 به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، محمد بذرافشان با اعلام این خبر، ادامه داد: در همین راستا تعداد ۴۱ هزار و ۴۶۳ بسته معیشتی نیز به ارزش ۱۰۴ میلیارد ریال توسط خیران استان تهیه و بین اقشار جامعه هدف توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان امسال تعداد ۱۸۵ آشپزخانه جهت پخت غذای گرم راه اندازی شده است؛ افزود: در پویش ایران همدل-اطعام مهدوی امسال طرحی به نام افطاری ساده نیز اضافه شده بود که در آن بسته های افطاری ساده تهیه و به نیازمندان و مددجویان داده می شود.

بذرافشان گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون تعداد ۱۶ هزار و ۵۰۰ بسته افطاری ساده به ارزش ۱ میلیارد ۳۳۰ میلیون ریال توزیع شده است.

مدیرکل امداد فارس در ادامه با اشاره به طرح ایران مهربان گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون تعداد هزار و ۵۳۳ حامی جدید حمایت از ۶ هزار فرزند یتیم و محسنین را عهده دار شدند.
انتهای پیام/س


این خبر را هم ببینید:  بهره‌بردای از «راه‌آهن بستان‌آباد به تبریز» و «تونل انتقال آب زاب به دریاچه ارومیه»

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها