رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز: توزیع لباس گرم میان دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح «معین‌الضعفا»+عکس به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس، همزمان با آغاز فصل سرما طرح توزیع لباس زمستانه میان دانش‌آموز دختر و پسر مناطق کم‌برخوردار آغاز شد. با دستور تولیت آستان قدس رضوی و با توجه به آغاز فصل سرما موضوع […]

به گزارش جامعه نیوز:

توزیع لباس گرم میان دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح «معین‌الضعفا»+عکس

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس، همزمان با آغاز فصل سرما طرح توزیع لباس زمستانه میان دانش‌آموز دختر و پسر مناطق کم‌برخوردار آغاز شد.

با دستور تولیت آستان قدس رضوی و با توجه به آغاز فصل سرما موضوع توزیع لباس گرم بین دانش‌آموزان کم‌برخوردار در دستور کار این آستان قرار گرفت و در فاز نخست ۷ هزار و ۵۰۰ لباس زمستانه میان دانش‌آموزان شهرستان سرخس در قالب طرح معین الضعفا (ع) توزیع شد.

13990910000692 Test NewPhotoFree - توزیع لباس گرم میان دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح «معین‌الضعفا»+عکس

این البسه زمستانه در ۵ سایز پسرانه و دخترانه برای رده سنی ۹ تا ۱۴ سال تهیه شده و در قالب این طرح ۳۲ گروه از خادمان و خادمیاران رضوی اقدام به توزیع ۷ هزار و ۵۰۰ لباس زمستانه میان دانش‌آموزان پسر و دختر کم برخوردار سرخس و ۷۲ روستای تابعه آن کردند.

این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود و در آن شناسایی دانش‌آموزان بی‌بضاعت عموماً با همکاری کانون‎های خدمت رضوی، ادارات آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) صورت می‌پذیرد.

13990910000690 Test NewPhotoFree - توزیع لباس گرم میان دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح «معین‌الضعفا»+عکس

این طرح در راستای رویکرد تولیت آستان قدس رضوی نسبت به بهره‌مندی محرومان مناطق موقوفه دار از عواید وقف صورت می‌گیرد و در سایر مناطق نیز اجرایی خواهد شد.

اقدامات محرومیت‌زدایی مدیریت امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی تحت قالب طرح معین الضعفا (ع) اجرایی می‌شود و شامل سه عرصه امور عمرانی و توانمندسازی، بهداشت و درمان و فرهنگی و مذهبی است.

13990910000687 Test NewPhotoFree - توزیع لباس گرم میان دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح «معین‌الضعفا»+عکس

سامانه وقف و نذر رضوی به نشانی nazr.razavi.ir و کد دستوری #۸* درگاه‌هایی هستند که تمام افراد می‌توانند با ورود به آنها نیات خیرخواهانه خود را در امر یاری رساندن به نیازمندان ادا کنند.

این خبر را هم ببینید:  ترجیح منافع ملی و بهره‌گیری از آمار موثق می‌تواند به افزایش کیفیت مجلس کمک کند

به گزارش فارس آستان قدس رضوی در راستای محرومیت‌زدایی چندی پیش دو هکتار زمین برای احداث خانه برای نیازمندان اختصاص داد.

13990910000691 Test NewPhotoFree - توزیع لباس گرم میان دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح «معین‌الضعفا»+عکس

13990910000686 Test NewPhotoFree - توزیع لباس گرم میان دانش‌آموزان نیازمند در قالب طرح «معین‌الضعفا»+عکس

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها