رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  توزیع بیش از سه هزار بسته گوشت گرم بین نیازمندان کرمانشاهی به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، گروه جهادی «خشت‌های مهربانی» که از گروه‌های فعال و اثرگذار در بحث محرومیت‌زدایی و کمک مالی و معیشتی به محرومین می‌باشد. امروز در یک کار ارزشمند با همکاری «شبکه مردمی انفاق» ، اقدام به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 توزیع بیش از سه هزار بسته گوشت گرم بین نیازمندان کرمانشاهی

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، گروه جهادی «خشت‌های مهربانی» که از گروه‌های فعال و اثرگذار در بحث محرومیت‌زدایی و کمک مالی و معیشتی به محرومین می‌باشد. امروز در یک کار ارزشمند با همکاری «شبکه مردمی انفاق» ، اقدام به تهیه و توزیع ۳ هزار ۵۰۰ بسته گوشت گرم گوسفندی در بین نیازمندان کرد.

بهزاد شهبازی بنیانگذار و مسئول این گروه جهادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این رابطه، اظهار کرد: به همت مردم شریف و کمک‌های نقدی آنان توانستیم  تعداد ۱۴۲ رأس گوسفند به ارزش ریالی ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال خریداری و ذبح کنیم و گوشت آن را در بین مردم نیازمند محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه توزیع کنیم..

او بیان داشت: کار ذبح، بسته‌بندی این گوشت‌ها با حضور آیت‌الله علما؛ نماینده پولی فقیه در استان و معاون سیاسی استاندار کرمانشاه، توسط ۱۳۰ جهادگر و با اخذ مجوز از ستاد مبارزه با کرونای استان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام گرفت.

مسئول گروه جهادی خشت‌های مهربانی ادامه داد: کار توزیع این بسته‌ها  توسط شبکه مردمی انفاق که شامل ۳۰ مجموعه مردمی است، انجام شد.

شهبازی ضمن بیان اینکه محل ذبح و بسته‌بندی در محل دانشگاه صنعتی کرمانشاه بوده، از مسئولین و پرسنل این دانشگاه تشکر کرد و گفت: دانشگاه صنعتی از سال قبل و در همه فعالیت‌ها و اقدامات، با ما مساعدت و همکاری داشته‌اند.

انتهای پیام/ح


این خبر را هم ببینید:  موزه هنرهای معاصر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها