رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  توتال فرانسه برنامه‌ای برای بازگشت به ایران ندارد به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از رویترز، ژان‌پیر سبرایر، مدیر مالی شرکت نفتی توتال فرانسه گفت: با توجه به روشن نبودن تکلیف لغو تحریم‌ها علیه ایران این شرکت فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به کشورمان ندارد. چند روز پیش کشورهای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 توتال فرانسه برنامه‌ای برای بازگشت به ایران ندارد

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از رویترز، ژان‌پیر سبرایر، مدیر مالی شرکت نفتی توتال فرانسه گفت: با توجه به روشن نبودن تکلیف لغو تحریم‌ها علیه ایران این شرکت فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به کشورمان ندارد.

چند روز پیش کشورهای حاضر در مذاکرات وین به همراه طرف ایرانی اعلام کردند که به تلاش‌های خود برای احیای توافق هسته‌ای و بازگرداندن تهران و واشنگتن به سمت اجرای تعهدات خود سرعت خواهند بخشید.

شرکت نفتی توتال فرانسه پس از اجرا شدن برجام در سال ۲۰۱۹ توانست به ایران بازگشته و به برخی پروژه‌های نفتی و گازی در ایران ورود کرد از جمله به طرح  توسعه یکی از فازهای میدان گازی پارس‌جنوبی اشاره کرد  بلافاصله پس از خروج آمریکا از برجام و در حالی که توتال قول سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری را در ایران داده بود معلوم شد که فقط ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده و از ایران خارج شد.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  سفره کرم امام حسن(ع) به وسعت نصف جهان گسترده شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها