پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تهویه هوای هواپیما هر ۳ دقیقه/حذف کترینگ در مسیرهای کوتاه به دلیل مسائل بهداشتی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

تهویه هوای هواپیما هر ۳ دقیقه/حذف کترینگ در مسیرهای کوتاه به دلیل مسائل بهداشتی

به گزارش جامعه نیوز:

تهویه هوای هواپیما هر ۳ دقیقه/حذف کترینگ در مسیرهای کوتاه به دلیل مسائل بهداشتی

رضا جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به گفته خبرنگار فارس مبنی بر حذف کترینگ در یکی از پروازهای داخلی به بهانه جلوگیری از شیوع کرونا و اعتراض مسافران، اظهار داشت: دلیل حذف کترینگ در برخی مسیرهای کوتاه پروازی، فقط در راستای رعایت بیشتر اصول بهداشتی در داخل هواپیما و تماس کمتر، است.

13990508000585 Test NewPhotoFree - تهویه هوای هواپیما هر 3 دقیقه/حذف کترینگ در مسیرهای کوتاه به دلیل مسائل بهداشتی

وی درباره الزام شرکت‌های هواپیمایی به خالی نگه داشتن دو ردیف آخر صندلی هواپیما، گفت: آنچه که به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ شده، این است که اجازه فروش دو ردیف آخر از صندلی هواپیما را ندارند و این ابلاغیه در دوران شیوع کرونا صادر شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری توضیح داد: خالی بودن دو ردیف آخر صندلی هر هواپیما به دلیل آن است که اگر مورد مشکوکی از نظر ابتلا به بیماری بین مسافران یافته شد، مسافر به صندلی آخر انتقال داده شود، فاصله آن مسافر مشکوک از دیگر مسافران حفظ شود ضمن آنکه خدمات درمانی در صورت لزوم به راحتی به آن مسافر ارائه شود.

جعفرزاده با اشاره به اینکه الزام استفاده از ماسک در پروازها و رعایت پروتکل های بهداشتی وجود دارد، اضافه کرد: تهویه هوای هواپیما، هر سه دقیقه یک بار انجام می‌شود و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تکرار بودجه‌نویسی غلط مشکلات کشور و مردم را افزایش خواهد داد