رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: تمدید نام‌نویسی طرح ملی تلاوت تا ۹ آذر‌ماه به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس نام‌نویسی طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا تا روز ۹ آذر‌ماه تمدید شد. این مهلت پیش از این پایان آبان اعلام شده بود که تا ۹ آذر تمدید شد. دور جدید طرح ملی تلاوت قرار است […]

به گزارش جامعه نیوز:

تمدید نام‌نویسی طرح ملی تلاوت تا ۹ آذر‌ماه

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس نام‌نویسی طرح ملی تلاوت شباب‌الرضا تا روز ۹ آذر‌ماه تمدید شد. این مهلت پیش از این پایان آبان اعلام شده بود که تا ۹ آذر تمدید شد.

دور جدید طرح ملی تلاوت قرار است به صورت گسترده در سراسر کشور برگزار شود و با توجه به شیوع ویروس کرونا این دوره‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

این طرح تا سال گذشته ویژه پسران بود اما امسال این دوره‌ها برای دختران هم برگزار می‌شود، همچنین رده سنی پسران ۸ تا ۱۴ سال و رده سنی دختران ۱۰ تا ۱۵ سال است.

شرکت‌کنندگان در طرح ملی تلاوت ابتدا در یک دوره مقدماتی و پیش‌نیاز به مدت ۴۵ روز شرکت می‌کنند و در صورت کسب نصاب‌های لازم به دوره اصلی راه پیدا می‌کنند که در آن دوره، طی برنامه‌ریزی بلند مدت دوساله تحت آموزش و پرورش قرار می‌گیرند.

البته برنامه‌ریزی بلند مدت طرح طی ۶ سال است و شرکت‌کنندگان پس از گذراندن دوره دو ساله وارد دوره‌های بعدی می‌شوند.

علاقه‌مندان به شرکت در دوره‌های آموزشی استعدادهای تلاوت قرآن کریم می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی طرح ملی تلاوت به نشانی www.melitelavat.ir ثبت‌نام و یا اطلاعات بیشتر دریافت کنند.

13990821000101 Test NewPhotoFree - تمدید نام‌نویسی طرح ملی تلاوت تا ۹ آذر‌ماه

 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها