رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  تلفات سنگین ائتلاف سعودی در مأرب یمن با ۱۱۵ کشته و زخمی به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، به گفته منابع محلی در شهر مأرب، بیمارستان‌های این شهر شب گذشته (دوشنبه) شاهد حضور ده‌ها کشته و زخمی از میان شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی بود. به نوشته وبگاه الخبر الیمنی، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تلفات سنگین ائتلاف سعودی در مأرب یمن با ۱۱۵ کشته و زخمی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، به گفته منابع محلی در شهر مأرب، بیمارستان‌های این شهر شب گذشته (دوشنبه) شاهد حضور ده‌ها کشته و زخمی از میان شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی بود.

به نوشته وبگاه الخبر الیمنی، در پی درگیری‌های شدید در اطراف شهر مأرب، بیش از ۱۱۵ تن از شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در روز گذشته کشته و زخمی شدند.

به گفته منابع نظامی، شبه نظامیان دولت مستعفی تلاش داشتند تا مواضع از دست رفته خود در منطقه «الطلعه الحمراء» را که به طور کامل به دست نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن افتاده، باز پس گیرند که با تلفات زیاد ناکام ماندند.

همچنین در پی کمین‌های متعدد نیروهای دولت صنعاء تعداد زیادی از شبه نظامیان وابسته به دولت مستعفی در منطقه «المشجح» کشته و زخمی شدند.

به گفته این منابع، حداقل ۸۷ تن در منطقه «المشجح» کشته و زخمی شدند و در منطقه «الطلعه الحمراء» نیز ۳۸ تن از شبه نظامیان از پا در آمدند.

خبرگزاری فرانسه روز گذشته نوشت که نیروهای ارتش و انصارالله یمن توانسته‌اند درگیری‌ها را به منطقه «المیل» در شش کیلومتری شهر مأرب بکشانند.

منابع خبری امروز (سه شنبه) گزارش دادند که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن توانسته‌اند در ادامه پیشروی‌های خود به سمت شهر مأرب بر «الطلعه الحمراء» بزرگترین و مهم‌ترین مقر نیروهای دولت مستعفی یمن تسلط پیدا کنند.

انتهای پیام/ص


این خبر را هم ببینید:  تکنسین اورژانس چادگان به شهدای مدافع سلامت پیوست

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها