رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
  • الإثنين ۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 18 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تلاش کنیم مردم فریب حرف‌هاى دوگانه دشمنان را نخورند به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنى اژه‌اى معاون اول قوه قضائیه در حاشیه مراسم اداى احترام به مقام شامخ شهداى هفت تیر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: دشمنان از اول انقلاب تاکنون بیشترین ظلم را به مردم عزیز ما […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تلاش کنیم مردم فریب حرف‌هاى دوگانه دشمنان را نخورند

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنى اژه‌اى معاون اول قوه قضائیه در حاشیه مراسم اداى احترام به مقام شامخ شهداى هفت تیر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: دشمنان از اول انقلاب تاکنون بیشترین ظلم را به مردم عزیز ما کرده‌اند و بسیارى از ترورهایى که از اول انقلاب تاکنون انجام شده به پشتوانه استکبار بوده است.

وى اظهار کرد: امروز نیز در رأس همه قدرتمندان مستکبر، آمریکاست که بدترین ظلم‌ها را به بشر و حتى به کشور و مردم خود مى‌کند؛ متاسفانه اینها با بهانه دفاع از حقوق بشر علیه ایران قطعنامه صادر مى‌کنند و علیه ایران تبلیغات مى‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌اى با اشاره به بصیرت مردم ایران در مقابل حیله‌هاى دشمن، گفت: باید تلاش کرد تا مردم با تبلیغات سوء دشمنان فریب حرف‌هاى دوگانه آنها را نخورند؛ امروز در خود آمریکا ببینید که چه بر سر مردم خودشان مى‌آید.

وى افزود: ما دو نوع ترور از اول انقلاب تاکنون داریم که بخشی کاملا هدفمند و حساب شده بود و برخى از دانشمندان هسته‌اى ما را ترور کردند تا جمهورى اسلامى ایران از نظر علمى قوى نشود و از طرفی برخى از افراد متنفذ اجتماعى را از بین بردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنى اژه‌اى با بیان اینکه شهید اصفهانى و شهید دستغیب سد راه دشمنان براى بسیج کردن مردم و علم افزایى و ایمان‌افزایى مردم بوده‌اند، گفت: بر همین اساس شهید بهشتى و شهید قاسم سلیمانى و شهداى دیگر را به شهادت می‌رسانند.

انتهای پیام/

این خبر را هم ببینید:  روحیه اشرافی‌گری برخی مسؤولان به اعتماد مردم آسیب وارد کرده است


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها