رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  تلاش زیادی برای رفع مشکلات مردم در دوران کرونا صورت گرفت به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی عصر امروز در دوازدهمین مرحله برگزاری نهضت کمک مومنانه که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: شیوع کرونا ویروس لطمه‌ها و صدمات زیادی در کشور ایجاد کرد و عده‌ای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تلاش زیادی برای رفع مشکلات مردم در دوران کرونا صورت گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی عصر امروز در دوازدهمین مرحله برگزاری نهضت کمک مومنانه که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: شیوع کرونا ویروس لطمه‌ها و صدمات زیادی در کشور ایجاد کرد و عده‌ای از دنیا رفتند، اما در میان این اتفاقات ناگوار شاهد ثمراتی هم بودیم و رویش‌هایی هم وجود دارد که تلاش‌ها و زحمات کادر درمان در سراسر میهن اسلامی یکی از این رخدادها است.

وی گفت: در این مدت شاهد خدمتگذاری مسوولان و زحمات آنها هستیم، همراهی مردم، صبر آنها و پیشقدم شدن جامعه برای کمک به آسیب‌دیدگان از دیگر ثمرات است.

حجت‌الاسلام پورذهبی گفت: در دوران کرونا ارگان‌ها و نهادها زحمت‌های زیادی برای حفظ گروه‌های ضعیف جامعه از آسیب‌های معیشتی کشیدند.

وی افزود: امیدوارم همه با هم در کنار قشر ضعیف در این شرایط خاص قوت قلبی برای آنها  و کمکی به معیشتشان باشیم.

حجت‌الاسلام پورذهبی با بیان اینکه همگی مدیون تلاش‌های شبانه روزی کادر درمان هستیم، گفت:در این مدت که کرونا شیوع پیدا کرد اگر به واسطه تلاش‌های کادر درمان نبود شاید آسیب بیشتری را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه مردم کردستان در راستای تشکیل و حفظ این انقلاب ایثار و از خودگذشتگی زیادی کرده‌اند که تقدیم ۵ هزار و ۴۰۰شهید و هزاران جانباز و آزاده نمونه بارزی از آن است، گفت:  اهدای بسته‌های حمایتی و غیره در در چنین شرایطی که مردم در سختی هستند آسان‌ترین خدمت است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


این خبر را هم ببینید:  روسای هیات‌های آمریکا و روسیه در وین، درباره برجام رایزنی کردند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها