پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تلاش آتش‌نشانان برای نجات دختر 13 ساله زنجانی نتیجه نداد/ غرق شدگی به خاطر نجات جان برادر - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

تلاش آتش‌نشانان برای نجات دختر ۱۳ ساله زنجانی نتیجه نداد/ غرق شدگی به خاطر نجات جان برادر

به گزارش جامعه نیوز:

 تلاش آتش‌نشانان برای نجات دختر ۱۳ ساله زنجانی نتیجه نداد/ غرق شدگی به خاطر نجات جان برادر

حسن غفاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه طی عصر امروز در پی تماس با آتش نشانی مبنی بر حادثه غرق شدگی در منطقه تهم ماموران ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند، اظهار کرد: این اعزام برای نجات دختر غرق شده در منطقه گشت و گذار در اطراف سد تهم انجام شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به حضور تیم امداد و غریق نجات ایستگاه شماره ۲ در محل حادثه عنوان کرد: خواهر ۱۳ ساله برای نجات جان برادر به گمان اینکه آب کم عمق است، وارد آب می‌شود اما متاسفانه عمق آب بیش از ۴ متر بوده و دختر موفق به نجات جان برادر می‌شود اما خود بر اثر غرق شدگی فوت می‌کند.
غفاری از مردم خواست از شنا در آب‌های دارای عمق خودداری کرده و همچنین از هر گونه رفتار هیجانی بدون داشتن تخصص از جمله نجات افراد غرق شده در آب در هنگام وقوع حادثه خودداری کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان نیز با بیان اینکه با بیان اینکه خواهر ۱۳ ساله برای نجات جان برادر به گمان اینکه آب کم عمق است، وارد آب می‌شود، تصریح کرد: متاسفانه عمق آب بیش از ۴ متر بوده و دختر موفق به نجات جان برادر نمی‌شود و خود بر اثر غرق شدگی فوت می‌کند.

جعفر رحمتی با بیان اینکه پسربچه هشت ساله نجات پیدا کرد، افزود: متاسفانه با وجود اعزام نیروهای هلال‌احمر و آتش‌نشانی، نجات برای جان خواهر ایثارگر، نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود.

این خبر را هم ببینید:  تاکید روسای جمهور افغانستان و ترکمنستان برتقویت همکاری اقتصادی

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق