پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تقویت پول ملی با تشکیل کارگروه‌های اصلاح قانون بانک مرکزی و رمزارزها - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

تقویت پول ملی با تشکیل کارگروه‌های اصلاح قانون بانک مرکزی و رمزارزها

به گزارش جامعه نیوز:

 تقویت پول ملی با تشکیل کارگروه‌های اصلاح قانون بانک مرکزی و رمزارزها

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۵ مهرماه) بعد از حضور علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی در نشست این کمیسیون در گفتگوی تلویزیونی در تشریح جزئیات این نشست اظهار داشت: در این جلسه با حضور رئیس کل بانک مرکزی گزارشات و برنامه‌های بانک مرکزی، سیستم بانکی و تقویت پول ملی در کشور بررسی شد.

وی افزود: نظارت بر نظام بانکی که خلاء چند سال اخیر است در این نشست با حضور آقای صالحی بررسی شد. این در حالی است که اگر نظارت‌ها افزایش پیدا کند، هم ساماندهی نظام بانکی بیشتر می‌شود و هم به ناترازی برخی بانک‌ها رسیدگی خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: در این جلسه با حضور رئیس کل بانک مرکزی مقرر شد سه کارگروه تخصصی اصلاح قانون بانک مرکزی، کارگروه رمزارزها و کارگروه قوانین و احکام مربوط به ریال بین دولت و مجلس تشکیل شود.

پورابراهیمی در پایان گفت: سعی داریم اتفاقات مثبتی در سیاست‌های اقتصادی و پولی و بانکی با تشکیل کارگروه‌های مذکور و همراهی دولت و مجلس در این باره رقم بخورد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99 آغاز شد