رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 15 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تقدیر ۱۷۰ نماینده مجلس از آیت الله رئیسی به خاطر مبارزه با فساد در خصوصی‌سازی‌ها احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: بیش از ۱۷۰ نفر از نمایندگان با صدور بیانیه‌ای از آیت الله رئیسی و به طور کل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تقدیر ۱۷۰ نماینده مجلس از آیت الله رئیسی به خاطر مبارزه با فساد در خصوصی‌سازی‌ها

احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: بیش از ۱۷۰ نفر از نمایندگان با صدور بیانیه‌ای از آیت الله رئیسی و به طور کل قوه قضائیه به خاطر مقابله با فساد در ماجرای واگذاری شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی تقدیر و تشکر کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

حضرت آیت‌الله رئیسی
رئیس محترم قوه قضائیه

با اهدای سلام و تحیت

احتراما ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدین وسیله مراتب قدردانی و امتنان خود را از اهتمام مجدانه قوه قضائیه در برقراری عدالت، صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت المال در برابر تعرض غارت‌گران در جریان واگذاری‌های خلاف قانون سازمان خصوصی‌سازی به ویژه اقدام قاطع به عمل‌آمده در ابطال واگذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام می‌داریم.

هر چند حامیان تضییع حقوق و اموال مردم با حمایت مستقیم اعمال فشارهای سیاسی یا به طور غیرمستقیم با تمسک به هر وسیله ممکن و حتی درخواست چشم‌پوشی از نقض بین قانون توسط آن قوه معزز، به هر نحو از انحاء سعی در تطهیر مجرمان و محافظت از متعرضان به حقوق ملت شریف ایران را دارند تا اموال به یغما رفته به هر طریق تحت استیلای آنها حفظ شود. رجاء واثق دارد مجموعه محترم قضائیه با حضور حضرتعالی ضمن مجازات مجرمان ذی‌مدخل کلیه اموال غارت شده از جمله شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، مهندسی بین المللی ایران ایرتور، شرکت پالایش نفت کرمانشاه و… را به بیت المال باز خواهد گرداند.

این خبر را هم ببینید:  رأی‌آوری هرکدام از دو کاندیدای انتخابات آمریکا به نفع ایران است/ اهانت مکرون، درسی برای مسئولان ماست

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها