رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی بهارستان تصویب شد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در جلسه علنی (سه‌شنبه ۶ آبان) مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان موافقت کردند. از ۲۳۶ نماینده حاضر در مجلس ۱۱۹ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی بهارستان تصویب شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در جلسه علنی (سه‌شنبه ۶ آبان) مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان موافقت کردند.

از ۲۳۶ نماینده حاضر در مجلس ۱۱۹ نماینده رأی موافق، ۳۲ نماینده رأی مخالف و ۲۲ نماینده رأی ممتنع به این تحقیق و تفحص دادند. 

مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در توضیح موافقت کمیسیون اقتصادی با این تقاضا گفت: حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس چندی پیش تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان به شرکت لبنیات بهمن را مطرح کردند و کمیسیون آن را به تصویب رساند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین در همین راستا افزود: محورهای تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان بررسی نحوه واگذاری است که به اعتقاد نماینده متقاضی این واگذاری باعث تضییع حقوق عمومی و بیت‌المال شده است.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها