پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

تغییرساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران

به گزارش جامعه نیوز:

 تغییرساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: ساعت کاری مراکز آبشناسان و الغدیر از روز چهارشنبه مورخ ۸ اردیبهشت به مدت حداقل دو ساعت افزایش یافته و آخرین وضعیت ساعت کاری مراکز معاینه فنی و واحدهای سیار به شرح ذیل است.

14000208000304 Test NewPhotoFree - تغییرساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران

14000208000303 Test NewPhotoFree - تغییرساعت کاری مراکز معاینه فنی خودروهای تهران

همچنین مدیر روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران اظهارداشت: با توجه به تغییر ساعات کاری مراکز شهروندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ از آخرین وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران مطلع شوند.

وی در مورد وضعیت مراجعات به مراکز گفت:در حال حاضر روزانه در حدود ۷ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران  مراجعه می نماید .تعدادی از مراکز مانند بیهقی و سراج از سایر مراکز شلوغ تر است و مراجعین به این مراکز جهت ارائه خدمات زمان بیشتری را باید صرف کنند ولی مراکز واقع در بخش جنوب تهران مانند چمران-الغدیر-شقایق بسیار خلوت و فاقد صف است.

گویا گفت: از شهروندان درخواست می شود جهت مدیریت زمان از طریق نوبت دهی اینترنتی که در سامانه تهران من my.tehran.ir قابل دسترس است با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایند و یا در صورت تمایل به پذیرش حضوری از طریق سامانه مدت انتظار در سایت ستاد معاینه فنی خلوت ترین مرکز را جهت اخذ معاینه فنی خودروی خود انتخاب کنند.قابل ذکر است سامانه مدت انتظار شامل اطلاعات کاملی از جانمایی مراکز در نقشه،ساعت کاری و مدت انتظار در مراکز است.

این خبر را هم ببینید:  پیام تسلیت سرلشکر جعفری در پی درگذشت مادر سردار غیب پرور

وی بیان داشت: علاوه بر ان رنگ های مختلف نشانگر هر مرکز در این سامانه گویای مدت انتظار آن مرکز است.رنگ سبز به معنای انتظار در کمتر از یک ساعت،رنگ زرد انتظار از ۱ تا ۳ ساعت و رنگ قرمز نشانگر انتظار بالای ۳ ساعت است.

گویا در مورد خودروهای مشمول معاینه فنی در سال ۱۴۰۰ افزود:امسال خودروهای تولید داخل ۱۳۹۵ و ماقبل و خودروهای وارداتی ۲۰۱۶ و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند و این خودروها باید از ابتدای سال نسبت به اخذ معاینه فنی خودرو اقدام کنند.

انتهای پیام/

 


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *