رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  تغییرات پایان‌ناپذیر کادرفنی گل ریحان/بومی چاره‌ساز بقاء در لیگ دسته اول به گزارش خبرگزاری فارس در کرج، محمد جبارپور سابقه هدایت استقلال اهواز، شموشک نوشهر، پاس و سایپا تهران را در کارنامه دارد، با عقد قراردادی رسمی تا پایان فصل به عنوان سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز انتخاب شد. همچنین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تغییرات پایان‌ناپذیر کادرفنی گل ریحان/بومی چاره‌ساز بقاء در لیگ دسته اول

به گزارش خبرگزاری فارس در کرج، محمد جبارپور سابقه هدایت استقلال اهواز، شموشک نوشهر، پاس و سایپا تهران را در کارنامه دارد، با عقد قراردادی رسمی تا پایان فصل به عنوان سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز انتخاب شد.

همچنین با اعلام باشگاه گل ریحان منوچهر غفرانی به عنوان مدیر‌ فنی، سیامک اسدی مربی و همچنین امیر عباسلو به عنوان مدیر تیم باشگاه گل‌ریحان جبارپور را در این امر یاری می‌دهند.

مدیریت تیم فوتبال گل ریحان تا پایان فصل با توافق انجام شده تا پایان فصل به هیأت فوتبال البرز واگذار شده این در حالی است که پیش از این جبارپور مسؤول دپارتمان آموزش و مربیان هیأت فوتبال البرز بر عهده داشت.

باید دید اینبار تغییرات چه اندازه به این تیم کمک می‌کند و می‌تواند مانع سقوط به لیگ دسته ۲ شود.

در این راستا، امیرعباسلو، مدیر تیم گل ریحان البرز، به خبرنگار فارس در کرج، گفت: شرایط بسیار دشوار است و ماندن و بقاء در لیگ کار سختی است ولی همه‌ی اهالی فوتبال استان در روزهای اخیر پای کار آمدن که با همفکری و اتحاد یک اتفاق خوب رقم بخورد، فوتبال همیشه پستی و بلندی دارد و در صدد هستیم با یک کادر بومی و جوان با همدلی نماینده البرز به جایگاه اصلی و روزای خوب خود برسانیم.

مدیر باشگاه گل ریحان البرز، ادامه داد: افراد جدید کادر فنی از پتانسیل بالایی برخوردارند و سابقه خوبی در تیم‌های لیگ برتری در کارنامه خود دارند. هر دوازده بازی پیش‌رو ما حکم فینال دارد و در اولین فینال میزبان تیم خوب استقلال ملاثانی هستیم.

این خبر را هم ببینید:  آزادی 60 زندانی زنجانی به همت خیرین

وی اضافه کرد: خوشبختانه در بازی باقی‌مانده تا پایان فصل ۷ بازی در کرج میزبان هستیم و برای ۲ بازی به تهران و فقط ۳ بازی به شهر دیگر سفر می‌کنیم که به نفع گل ریحان که با استفاده از شرایط میزبانی امتیازات بدست آورد.

عباسلو در خصوص مشکلات مالی تیم اظهارکرد: در جلسات برگزار شده دغدغه اول تشکیل کادر قوی، بومی و در مرحله بعد جذب حامی مالی بود که طی نشست‌های که با چند گروه تشکیل شد در تلاش هستیم که با جذب حامی مالی خوب به مشکلات مالی تیم سر و سامان ببخشیم عمدترین درخواست حامیان پخش زنده مسابقات و پوشش خوب رقابت‌ها است که امیدواریم به توافق‌ها صورت بگیرد.

وی در پایان تصریح کرد: هدف اصلی  این فصل تیم گل ریحان البرز بقاء در لیگ و ان‌شالله در فصل پیش‌رو روزهای خوب به فوتبال استان بازگردد و برای صعود به لیگ برتر گام برداریم.

انتهای پیام/ش


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها