پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تعیین کمیته‌های تخصصی کمیسیون انرژی مجلس/ برگزاری جلسه بعدی کمیسیون در 15 تیر - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

تعیین کمیته‌های تخصصی کمیسیون انرژی مجلس/ برگزاری جلسه بعدی کمیسیون در ۱۵ تیر

به گزارش جامعه نیوز:

 تعیین کمیته‌های تخصصی کمیسیون انرژی مجلس/ برگزاری جلسه بعدی کمیسیون در ۱۵ تیر

مالک شریعتی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در تشریح جلسه عصر امروز (سه‌شنبه ۳ تیرماه) این کمیسیون اظهار داشت: در این جلسه پس از استماع پیشنهادات اعضاء درباره اصلاح مواد مربوط به این کمیسیون در آیین‌نامه داخلی مجلس، مقرر شد؛ با دسته‌بندی پیشنهادات در جلسه آینده، مواد قابل تغییر به هیات رئیسه مجلس تقدیم شود؛ همچنین رئیس کمیسیون انرژی گزارشی از جلسه روسای کمیسیون‌ها با قالیباف ارائه کرد.

وی افزود: یکی از موارد مطرح شده در جلسه روسای کمیسیون‌ها با رئیس مجلس تصمیم‌‌گیری در سطوح عالی در خصوص موضوعات مرتبط با کمیسیون انرژی با اعمال‌نظر اعضاء کمیسیون است.  

شریعتی گفت: کمیته‌های کمیسیون انرژی مجلس عبارتند از: حقوقی و قراردادها، هسته‌ای و تجدیدپذیر، گاز و پتروشیمی، نفت و فرآورده و نیرو. 

شریعتی با بیان اینکه جلسه آتی کمیسیون انرژی یکشنبه ۱۵ تیرماه برگزار می‌شود، افزود: در جریان تعیین کمیته‌های تخصصی کمیسیون انرژی، اعضاء اولویت‌های خود را برای عضویت در هر یک از کمیته‌ها با توجه به تخصص و علاقه اعلام کرده و نهایتا کمیته‌ها و روسای آن‌ها طی جلسه آینده مشخص خواهد شد. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  مخالف وزیر پیشنهادی علوم/ یزدیخواه: وزیر پیشنهادی علوم تجربه کافی ندارد/ زلفی گل موضع‌اش را در باره فتنه بیان کند