رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  تعیین نماینده جدید دائم تاجیکستان در سازمان به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان با صدور احکامی در نهادهای مختلف این کشور تغییرات کادری ایجاد کرد. بر اساس احکام رحمان، «فرهاد سلیم» سفیر سابق تاجیکستان در ایالات متحده به عنوان معاون وزیر امور خارجه این کشور، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تعیین نماینده جدید دائم تاجیکستان در سازمان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان با صدور احکامی در نهادهای مختلف این کشور تغییرات کادری ایجاد کرد.

بر اساس احکام رحمان، «فرهاد سلیم» سفیر سابق تاجیکستان در ایالات متحده به عنوان معاون وزیر امور خارجه این کشور، تعیین شد.

«شرف شیر علی زاده» معاون سابق کمیته دولتی سرمایه گذاری و مدیریت اموال دولتی و «صادر امامی» سفیر تاجیکستان در ازبکستان از وظایف خود برکنار و به سمت‌های معاونان نهاد دیپلماتیک تاجیکستان منصوب شدند.

علاوه بر این با دستور رحمان «محمدامین محمدامین اف» از سمت نماینده دائمی تاجیکستان در سازمان ملل به دلیل خدمت در مسئولیتی دیگر برکنار و «جانی بیک حکمت» به عنوان نماینده دائمی جدید این کشور در سازمان ملل متحد تعیین شد.

همچنین مطابق با دستور رئیس جمهور «دولت زاده مراد الله» از سمت مدیر موسسه دولتی «مرکز اسلام شناسی وابسته به ریاست جمهوری تاجیکستان» برکنار و «خالق زاده عبدالرحیم» به این سمت تعیین شد.

14000208000180 Test PhotoL - تعیین نماینده جدید دائم تاجیکستان در سازمان

14000208000181 Test PhotoL - تعیین نماینده جدید دائم تاجیکستان در سازمان

14000208000183 Test PhotoL - تعیین نماینده جدید دائم تاجیکستان در سازمان

14000208000184 Test PhotoL - تعیین نماینده جدید دائم تاجیکستان در سازمان

14000208000185 Test PhotoL - تعیین نماینده جدید دائم تاجیکستان در سازمان

انتهای پیام/ح


این خبر را هم ببینید:  استیصال دهلی‌نو در برابر کرونا؛ مودی: طوفان کرونا هند را لرزاند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها