پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تعرض به خط لوله آب انتقالی یزد تکذیب شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

تعرض به خط لوله آب انتقالی یزد تکذیب شد

به گزارش جامعه نیوز:

 تعرض به خط لوله آب انتقالی یزد تکذیب شد

محمدمهدی جوادیان زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این‌که وضعیت آبرسانی به استان کاملاً معمولی است و مشکلی در این زمینه نداریم اظهار کرد: خبر منتشر شده در فضای مجازی را دیدم اما این اتفاق از اساس کذب است و تعرض و تخریب ناشی از تعرض نبوده است.

وی با اشاره به این‌که قطعی آب شرب در روزهای آتی نخواهیم داشت افزود: خللی در روند انتقال آب صورت نگرفته که با مشکل اب شرب مواجه باشیم و آب شرب مردم قطع شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان یزد همچنین در پاسخ به کاهش محسوس فشار آب در یزد عنوان کرد: این کاهش فشار ناشی از قرارگیری در پیک مصرف آب استان است، اظهار داشت: ما در حال حاضر در حال سپری کردن ایام پیک مصرف آب در استان یزد هستیم و این روند هرساله از اواسط بهار تا پایان تابستان شرایط بحرانی را در حوزه تأمین آب شرب برای استان پدید می‌آورد.

وی از مردم خواست تا به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و با کاهش و مدیریت مصرف آب، مسئولان استان را در تأمین آب برای شهروندان یاری کنند.

به گزارش فارس، از روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی‌ بر تعرض به خط لوله آب انتقالی یزد توسط افراد ناشناس منتشر شد که در پی این حادثه با تخریب دریچه آب انتقال از مسیر اصفهان به یزد در روستای “روران” در استان اصفهان، منجر به قطعی آب این خط شده و در روزهای آینده احتمال قطعی آب شرب شهروندان یزدی پیش‌بینی می‌شود. 

این خبر را هم ببینید:  ناگلس مان: تشکر می کنم اجازه حضور در بایرن به من داده شد

انتهای پیام/ج