رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب ۴ هزار میلیارد تومان بودجه شهرداری همدان به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سید مسعود عسگریان پیش از ظهر امروز در نشستی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر و روستا به صورت ویدئو کنفرانس اظهار کرد:‌ یکی از مبانی اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل‌گیری آن تعامل و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب ۴ هزار میلیارد تومان بودجه شهرداری همدان

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سید مسعود عسگریان پیش از ظهر امروز در نشستی به مناسبت سالروز تشکیل شوراهای شهر و روستا به صورت ویدئو کنفرانس اظهار کرد:‌ یکی از مبانی اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل‌گیری آن تعامل و گفت‌وگو بوده است، از این رو نهم اردیبهشت ماه سالروز رویداد ارزشمندی در راستای اجرای اصل ۱۰۰ تا ۱۰۶ قانون اساسی در نظام بوده و نشان از تعمیق جایگاه مردم در مشارکت در ساخت آینده بهتر است.

وی با اشاره به اینکه شوراهای شهر و روستا در پنج دوره فعالیت به مجموعه‌ای توانمند و تاثیرگذار در راستای پیشبرد امور و توسعه روستاها و شهرها تبدیل شده‌اند گفت: آنها در راستای تثبیت مردم‌سالاری دینی بستر همراهی‌های اجتماعی را فراهم کرده‌اند، روندی که حرکت در مسیر آن برگ زرینی خدمت به مردم شهر و دیار همدان است.

رئیس شورای شهر همدان بیان کرد: شوراهای شهر و روستا در شرایط شروع کرونا در کنار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای مقابله با این بیماری‌ها پیش گام بوده‌اند که امید است با استمرار این روند و مشارکت و همراهی مردم از شرایط سخت و ناهموار بیماری عبور کنیم.

وی یادآور شد: امسال دو رویداد بزرگ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستای کشور پیش‌رو است که امیدواریم بتوانیم بیش از سال‌های گذشته خدمات و وظایف خود را انجام دهیم و روزهای پایانی پنجم شورا را به خوبی در راستای خدمت‌رسانی به مردم پیش برده و با همدلی و تعامل بیشتر به امور مردم رسیدگی کنیم تا منشاء خدمات ارزشمند بیشتری باشیم.

این خبر را هم ببینید:  اردوغان به پوتین: باید به اسرائیل درسی بازدارنده داده شود

عسگریان با بیان اینکه انتخابات ۱۴۰۰ را به طور قطع با حضور حداکثری مردم شاهد خواهیم بود گفت: در این صورت افراد اصلح انتخاب می‌شوند تا مشکلات مردم به سطح حداقل برسد و در رفاه، آرامش و آسایش بیشتری به سر ببرند.

وی تاکید کرد: به نمایندگی از اعضای شورای شهر همدان در دوره پنجم، سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای اسلامی را به تمام اعضای خانواده بزرگ نظام شورایی کشور به ویژه استان همدان که با وظیفه‌شناسی و توجه به اصل دانش‌محور در راستای حل مشکلات شهرها و روستاها تلاش می‌کنند، تبریک می‌گویم.

رئیس شورای شهر همدان اضافه کرد: امیدوارم در سایه همراهی مردم، مدیریت همدلانه شوراهای شهر و روستا اقدامات موثر و کارآمد شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نیز همراهی و پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی بتوانیم در راستای تحقق شعار سال که با تدبیر مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری‌ شده گام‌های موثری برداریم.

وی بیان کرد: طی چهار سال شورای دوره پنجم مجموعا ۴ هزار میلیارد تومان بودجه پیشنهادی شهرداری بررسی و تصویب شده که از ابتدای دوره شورا ۴۵۰ میلیارد تومان و پایان دوره یک‌هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعلام شده که نرخ رو به رشدی داشته است.

عسگریان با تاکید به اینکه چهار برابر اعتبارات شهرداری رقم خورده است افزود: در استان همدان ۱۶۸ نفر اعضای شورای شهر و ۲ هزار و ۶۰۰ اعضای شورای روستا داریم که به همه آنها خسته نباشید و این روز را تبریک عرض می‌کنم.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها