رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب ۱۳ طرح به عنوان کمیسیون اصلی و ۶ طرح به عنوان کمیسیون فرعی در کمیسیون اجتماعی مجلس علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز عملکرد کمیسیون در سال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب ۱۳ طرح به عنوان کمیسیون اصلی و ۶ طرح به عنوان کمیسیون فرعی در کمیسیون اجتماعی مجلس

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز عملکرد کمیسیون در سال گذشته مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت و برنامه  کمیسیون برای سال ۱۴۰۰ نیز مشخص شد.

وی افزود: در سال ۹۹ کمیسیون اجتماعی ۱۳ طرح را به عنوان کمیسیون اصلی و ۶ طرح را به عنوان کمیسیون فرعی به تصویب رسانده است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همچنین کمیسیون اجتماعی ۱۳ جلسه برای انجام وظایف نظارتی خود برگزار کرده و ۳ وزیر و همچنین رئیس سازمان اداری و استخدامی را برای طرح سؤال و انجام کارهای نظارتی به کمیسیون فرا خوانده است.

بابایی خاطرنشان کرد: طبق برنامه بنا شد تا اعضای کمیسیون در انجام وظایف نظارتی خود در ارتباط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این بخش از کارهای خود را به صورت بازدید میدانی انجام دهند و پایش‌ها از طریق بازدید میدانی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  شاخص دسترسی به مسکن موثر به ۹۰ سال رسید/ سیاست‌های تقاضامحور بازار مسکن را سامان می‌دهد؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها