رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب کلیات لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌ها در کمیسیون اجتماعی مجلس عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز لایحه اداری و استخدامی کارکنان شهرداری‌های کل کشور مورد بحث و بررسی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب کلیات لایحه اداری و استخدامی شهرداری‌ها در کمیسیون اجتماعی مجلس

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز لایحه اداری و استخدامی کارکنان شهرداری‌های کل کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه که رئیس سازمان شهرداری‌ها نیز در آن حضور داشت کلیات این لایحه به تصویب اعضای کمیسیون رسید و جزئیات آن در جلسات بعد مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در این جلسه طرح تشکیل ستاد جذب سرمایه‌گذاری داخلی و صدور مجوز برای ایجاد واحدهای تولیدی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گودرزی خاطرنشان کرد: براساس این طرح ستاد مذکور در استان‌ها زیر نظر استاندار و در شهرستان‌ها زیر نظر فرماندار تشکیل می‌شود.

وی افزود: پس از بررسی‌های فراوان به دلیل کمبود وقت رأی‌گیری در مورد این طرح انجام نشد و در جلسه‌های آینده اعضای این  کمیسیون در مورد آن رأی‌شان را اعلام خواهند کرد اما اعضای کمیسیون با این طرح به صورت ضمنی موافق بودند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها