رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب کلیات طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی مجلس عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح ساماندهی کارکنان دولت با حضور نمایندگان دستگاه‌های مسؤول از جمله سازمان امور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب کلیات طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی مجلس

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح ساماندهی کارکنان دولت با حضور نمایندگان دستگاه‌های مسؤول از جمله سازمان امور اداری و استخدامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: پس از بحث و بررسی‌های انجام شده، کلیات این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: طرح ساماندهی کارکنان دولت به دنبال نظام‌مند کردن جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی و جلوگیری از پارتی‌بازی‌ها در این زمینه است.

خاطرنشان کرد: علاوه بر نظام‌مند کردن جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی، این طرح به دنبال آن است که قراردادهای مختلف کاری و پرداخت‌های غیرعادلانه‌ای که در این زمینه وجود دارد، ساماندهی شود و تنها دو نوع قرارداد رسمی و پیمانی داشته باشیم.

وی افزود: بر اساس این طرح اگر قرار است کار موقتی هم انجام شود باید در قالب قرارداد باشد و در سایر موارد هم که دولت نیاز به کار آن نیرو در زمان طولانی دارد باید قراردادها رسمی و پیمانی باشد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز طرح مدیریت تعارض منافع نیز در کمیسیون مطرح شد و پس از بحث و بررسی‌های انجام شده جزئیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

گودرزی خاطرنشان کرد: این طرح به دنبال آن است که جلوی اقداماتی را که منجر به ایجاد فساد می‌شود، بگیرد.

وی افزود: مواردی همچون دریافت هدایا از سوی مسؤولان و مقامات و یا واگذاری سهام‌ها به افرادی که مسئولیتی دارند و امثال این موارد که امکان دارد موجب ایجاد فساد شود، در طرح مدیریت تعارض منافع جرم‌انگاری شده است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها