رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب کلیات طرح حمایت از سوت‌زنی در نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، طرح حمایت از سوت زنی (حمایت از افشاکنندگان فساد) در جلسه امروز کمیسیون قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب کلیات طرح حمایت از سوت‌زنی در نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، طرح حمایت از سوت زنی (حمایت از افشاکنندگان فساد) در جلسه امروز کمیسیون قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و عضو هیأت رئیسه مجلس که خود در جلسه امروز کمیسیون قضایی حضور داشت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ضمن اعلام این خبر گفت: بنا شد تا جزئیات این طرح در کمیته‌ای به ریاست حجت‌الاسلام حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون قضایی مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی افزود: از جمله ایراداتی که به این طرح وارد است این است که در این طرح فقط موضوع حمایت‌های مالی از افشاکنندگان فساد مطرح شده و بحث حمایت‌های حقوقی، قضایی و امنیتی از افشاکنندگان فساد در آن مطرح نشده است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: علاوه بر این باید تدبیری اندیشیده شود که شخص یا اشخاصی با هدف تخریب چهره بعضی از افراد دائما علیه فرد یا گروهی گزارش کذب ندهند و جلوی این موضوع نیز باید گرفته شود و پیش بینی‌های لازم در مورد آن انجام شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها