رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب موافقتنامه معاضدت پروانه‌های مدنی و جزایی بین ایران و روسیه به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ بهمن) مجلس شورای اسلامی با گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه پروتکل اصلاح موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب موافقتنامه معاضدت پروانه‌های مدنی و جزایی بین ایران و روسیه

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ بهمن) مجلس شورای اسلامی با گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه پروتکل اصلاح موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه جهت معاضدت در پرونده‌های مدنی و جزایی میان دو کشور  موافقت کردند. 

از ۲۲۳ نماینده حاضر در مجلس ۱۸۷ نماینده به این لایحه رای موافق دادند و یک نماینده هم رأی مخالف؛ ضمن اینکه ۳ رأی ممتنع بود. 

در این لایحه آمده است: سند الحاقی(پروتکل) اصلاح موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه جهت معاضدت در پرونده‌های مدنی و جزایی مشتمل بر یک مقدمه و سیزده ماده به‌شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

همچنین در تبصره تاکید شد: رعایت اصول هفتاد و هفتم(۷۷)، یکصد و بیست و پنجم(۱۲۵) و یکصد و سی و نهم(۱۳۹) قانون اساسی در اجرای این قانون، الزامی است.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  نمایندگان کمیسیون اجتماعی در کمیسیون تلفیق مشخص شدند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها