رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب طرح ساماندهی نیروهای قراردادی دانشگاه پیام نور در کمیسیون اجتماعی مجلس علی بابایی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح ساماندهی نیروهای قراردادی دانشگاه پیام نور اعاده شده از سوی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب طرح ساماندهی نیروهای قراردادی دانشگاه پیام نور در کمیسیون اجتماعی مجلس

علی بابایی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح ساماندهی نیروهای قراردادی دانشگاه پیام نور اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه که با حضور نمایندگان شورای نگهبان، سازمان اداری و استخدامی و … برگزار شد، طرح مذکور با اتفاق آراء به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: طرح ساماندهی نیروهای قراردادی دانشگاه پیام نور بار مالی هم برای دولت ندارد و بار مالی آن توسط دانشگاه پیام نور پیش بینی و تأمین شده است.

بابایی خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه رؤسای کمیته‌های چهارگانه کمیسیون نیز گزارش کار خود را به صحن کمیسیون ارائه کردند.

وی افزود: تأکید اعضای کمیسیون بر ساماندهی نیروهای قراردادی واجد شرایط در دستگاه‌های مختلف است و بناست در همین رابطه طی دو هفته آینده نشستی بین اعضای هیأت رئیسه با رئیس سازمان اداری و استخدامی و نیز رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار و این موضوع پیگیری شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها