رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 91 خبر


  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 28 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تصویب طرح تامین کالای اساسی در آبان نافی اجرا از مهر نیست مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره طرح تأمین کالاهای اساسی توسط روش‌های الکترونیکی اظهار داشت: این طرح هنوز به تصویب کامل نرسیده و با توجه به این که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تصویب طرح تامین کالای اساسی در آبان نافی اجرا از مهر نیست

مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره طرح تأمین کالاهای اساسی توسط روش‌های الکترونیکی اظهار داشت: این طرح هنوز به تصویب کامل نرسیده و با توجه به این که نیازمند برخی تغییرات لازم بود به کمیسیون برنامه و بودجه بازگشته است.

وی افزود: کمیسیون برنامه و بودجه در اولین جلسه مجلس پس از تعطیلات موضوع را بررسی کرده و بعد از اصلاحات لازم آن را به صحن علنی ارجاع می‌شود و سپس دولت موظف به اجرای آن است.

** ۶۰ میلیون ایرانی حداقل ۶۰ و حداکثر ۱۲۰ هزار تومان در هر ماه می‌گیرند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: هر زمانی که این طرح مصوب شده و تبدیل به قانون شود دولت موظف است آن را از مهرماه اجرایی کند. این در حالی است که حتی اگر این قانون از آبان‌ماه به دولت ابلاغ شود، دولت موظف است مبلغ مدنظر مربوط به مهرماه را هم به مردم پرداخت کند. چراکه منابع مورد نیاز اجرای این طرح دیده شده و دولت موظف به اجرای آن است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ۲۰ میلیون ایرانی به ازای هر نفر ۱۲۰ هزار نفر در قالب اجرای این طرح دریافت خواهند کرد، ضمن این که ۴۰ میلیون نفر دیگر هم در هر ماه ۶۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد و در مجموع ۶۰ میلیون ایرانی از اجرای این طرح منفعت خواهند برد.

انتهای پیام/ 

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها