رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تشکیل ۱۶ کمیته در کمیسیون تلفیق برای بررسی تخصصی لایحه بودجه ۱۴۰۰ رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با هدف بررسی دقیق و موشکافانه لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ اعضای کمیسیون تلفیق در قالب ۱۶ کمیته جداگانه به بررسی تخصصی بخش‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تشکیل ۱۶ کمیته در کمیسیون تلفیق برای بررسی تخصصی لایحه بودجه ۱۴۰۰

رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با هدف بررسی دقیق و موشکافانه لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ اعضای کمیسیون تلفیق در قالب ۱۶ کمیته جداگانه به بررسی تخصصی بخش‌های مختلف بودجه می‌پردازند.

وی افزود: این کمیته‌ها به صورت بخش‌های عمرانی، فرهنگی و جمعیت، حقوق و دستمزد، حوزه‌های انتخابیه، ارز و … را در لایحه بودجه را به صورت جداگانه و تخصصی مورد بررسی قرار می‌دهند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: در جلسه امروز  عصر کمیسیون تلفیق رئیس دیوان محاسبات توضیحات خود به عنوان رئیس دیوان درباره لایحه بودجه ۱۴۰۰ را ارائه کرد.

زارع خاطرنشان کرد: نظر دیوان محاسبات در این جلسه بر این بود که درآمدهای حاصل از فروش نفت در سال ۱۴۰۰ باید برای پرداخت بدهی دولت به صندوق توسعه ملی هزینه شود.

وی افزود: جلسه بعدی کمیسیون تلفیق ساعت ۱۳:۳۰ فردا سه شنبه نهم دی ماه است و صحبت‌های موافقان و مخالفان با کلیات بودجه و رأی‌گیری در مورد آن پس از تقدیم لایحه اصلاحی بودجه به مجلس انجام خواهد شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  وزارت نفت آماده اجرای مصوبه مجلس درباره قیر است/ تشریح بدهی دولت به پیمانکاران با تهاتر نفت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها